İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Buzdolabı Süsü Magnet Yapılışı

Örgü buzdolabı süsleri ile buzdolapları daha güzel görünecek. Yapacağınız uğur böcekleri ile buzdolabınıza magnetler yapabilirsiniz.

Örgü işe boş vakitlerinizde buzdolabınız için süsler magnetler yapabilirsiniz. Bu magnetler buzdolabınızın dış görünümünü daha cici hale getirebilirsiniz. Özellikle hanımların en çok yapmış oldukları magnetler arasında örgü uğur böcekleri yer alıyor. Ören hanımın buzdolapları için yapılan uğur böcekleri yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz.
Sakallı İpten Buzdolabı Süsü Uğur Böceği Yapılışı yazımızda uğur böcekleri magnetlerin yapılışını yayınlamıştık. O modelde uğur böcekleri sakallı ip ile yapılıyordu. Şimdiki yazımızda normal yün örgü ipleri ile yapılan uğur böcekleri de çok şirim görünüyor.

Örgü magnetler arasında en çok tercih edilen modeller hayvan, çiçek, bebek elbiseleri gibi magnetler yapılıyor. Örgüye ilginiz varsa sizde bu magnetler ile buzdolabını süsleyebilirsiniz.

Örgü Buzdolabı Süsü

Ören hanımın Türkçe videolu olarak yayınlamış olduğu örgü magnet yapılışı 21 dakikalık bir video ile verilmiştir. Bu video ile tığ işi buzdolabı süsü yapım aşamalarını öğrenip detaylarını öğreneceksiniz.

Örgü buzdolabı süsleri paylaşımlarına bu modeli beğenme sayısına göre devam edebiliriz. Eğer beğenen çok olursa bundan sonra farklı magnet paylaşımları yapacağız.

Örgü Buzdolabı Magnet Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir