İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Çeyizlik Lif Modelleri

Çeyiz hazırlayan genç kızların bohçalarına koymanız için çeyizlik lif modelleri paylaştık. Toplam 20 tane çok şık çeyizlik lif örnekleri yer alıyor.

Evlenecek olan genç kızlar veya anneleri çeyiz bohçaları hazırlarlar. Çeyiz bohçası içinde havlu, yazma ve patik yanında lifler de yer almaktadır. El yapımı örgü lifler banyo kesesi olarak kullanılır. Anadoluda bir çok kişi duş alırken örgü lifleri tercih etmektedir. Sizlerde çeyiz bohçaları için lif yapmak istiyorsunuz ve hangi modeli seçeceğinize karar veremediyseniz burada biz devreye giriyoruz. Çünkü hiç bir yerde bulamayacağınız lif modelleri el işi hobiler sitesinde bulunmaktadır. Özellikle en yeni ve en güzel lifleri seçerek ekliyoruz. Şimdi paylaşmış olduğumuz 20 adet çeyizlik lif modelleri arasından beğenmiş olduklarınızı yaparak çeyiz bohçalarına koyabilirsiniz.

Çiçekli Lif Takımı

Çeyizlik Lif Modelleri

Aşağıda 20 adet çeyizlik lif örnekleri bulunmaktadır. Bu modeller sadece görsel amaçlı paylaşılmıştır. Sizlere fikir vermek için sürekli yeni lifler eklemekteyiz. Lifler lifbohcam instagram sayfasına aittir.

Yukarıdaki lif örnekleri bir çok ziyaretçi tarafından beğenilmiştir. Eğer bu modeller sizi tatmin etmemiş ve yeni modeller arıyorsanız yine biz buradayız. Lif modelleri kategorisinde bulunan diğer yüzlerce lif örneğine göz atabilirsiniz. Lifler  el emeği lifler sayfasından alınmıştır. Eğer siz örgü bilmiyorsanız sayfaya tıklayıp mesaj kısmından mesaj göndererek bu liflerden sipariş verebilirsiniz. El işi hobiler olarak lif satışı yapmıyoruz. Sadece sizlere yeni modeller sunuyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir