İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü çilekli lif modeli yapılışı

Bu yazımızda örgü çiçekli lif modeli yapılışı videolu olarak paylaşılmıştır. Çilek lif yapımı arayanlar bu yazımıza göz atabilirler.

Çok güzel bir model. 21 tane fıstık yapacağız ve 10 tane çilek olacak şekilde başlıyoruz. Bu model de tığ işi ile yapılmaktadır. Anlatımlı lif modeli arayanlar için güzel bir modeldir. Bu modeli daha önce yapmadıysanız denemenizi öneriyoruz.

Örgü örmeye vaktiniz varsa sizde mutlaka lif örmeyi düşünmüşsünüzdür. Veya örgü biliyorsanız ilk yaptığınız işlerin başında da mutlaka lif gelir. Lif örmek keyiflidir. Yapılışı da oldukça kolaydır. Bir çok basit lif örneğini bir gün içerisinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Fakat bazı uğraştırıcı lif modelleri de bulunuyor. Örgü çiçekli lif modeli de bunlardan sadece bir tanesi. Sizi biraz uğraştıracak olsa da sonunda çok güzel bir model elde edeceğinizden dolayı uğraşınıza değecektir.

blank

Anlatımlı lif olarak bu yazımızdan önce Fırfırlı Marul Lif Yapılışı modelini paylaşmıştık. O model de en çok sevilen modeller arasındadır. Umarım şimdi paylaştığımız çiçekli lif yapılışı modelini de beğenirsiniz.

Çilekli Lif Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir