İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

Anlatımlı örnek arayanlar için örgü rüzgar gülü lif yapılışı modelini paylaştık. Sizlerde yeni lif yapmak istiyorsanız bu örneği deneyebilirsiniz.

3 numara tığ ve lif ipi kullanarak örgü rüzgar gülü lif modelini yapabilirsiniz. Bu modeli yapabilmeniz için biraz örgü bilmeniz yeterli olacaktır. Bilirsiniz ki örgüler arasında en kolay olanları lifler ve patiklerdir. Duş alırken kese olarak kullanmış olduğumuz lifleri örgü işi ile ile yapan bir çok bayan var. Özellikle çeyiz bohçalarının vazgeçilmezleri arasında olan örgü lifler model olarak farklılık gösteriyor. Bir çok modelde lif örneği bulunmaktadır. Daha önce lif modelleri sayfasında bir çok lif örneğini paylaşmıştık. Sürekli de yeni anlatımlı modeller paylaşıyoruz.

Lif Modelleri Arasından En Güzeli

Rüzgar gülü lif modeli lif modelleri arasında en güzel ve en çok tercih edilen modellerin arasındadır. Yapılışı işe oldukça kolay ve eğlencelidir. Rüzgar gülü lif yapmak istiyorsanız paylaştığımız anlatımlı videoyu dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekiyor. Daha sonrasında bilgi sahibi olduktan sonra sizde bu modeli hemen yapmaya koyulabilirsiniz.

Çeyizlik Lif Modelleri Nasıl Olmalı?

Siz kendi beğendiğiniz lifleri çeyiz bohçasına koyabilirsiniz. Bunda bir model olacak diye bir kural yok. Kendinizin beğendiği ve hoşunuza giden lif modelleri yaparak bohçalara koyabilirsiniz. Sitemizde paylaştığımız anlatımlı lif modelleri yazılarına bakarak modelleri inceleyip hoşunuza gideni yapabilirsiniz.

Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

 

Rüzgar Gülü Lif Modelleri

blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir