İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Şirin Baba Lif Yapılışı

Çocukluğumun çizgi film karakterlerinden biri olan şirin baba lif modeli yapılışı. Çizgi film karakterlerinin desenlerini lif üzerine örgüyle yapabilirsiniz. Şirin baba lif yapımı ile çocuklarınıza keseler örebilirsiniz. Banyoyu daha zevkli hale getirecek olan şirin baba lif modeli ile çocuklarınız tertemiz bir duş alabilirler.

Şirinler çizgi filmini bilmeyeniniz yoktur. Karakterlerin başını çeken şirin babayı da aynı şekil bilirsiniz. Şirinler karakterlerinden olan şirin babanın örgü life uygulanışını sizlerle paylaşacağız. Çocuk lifleri yapmanızda size yardımcı olacak olan bu örnek yapılışı kolay zevkli bir örnektir.

Ören hanımda paylaşılan şirin bana lif örneği tığla yapılmaktadır. Diğer lif modelleri gibi bu modelinde açıklaması detaylı olarak verilmiştir. Bebek lifleri ve çocuk lifleri örmek istiyorsanız ve üstünde desen bulunanlardan olsun istiyorsanız çizgi film karakterleri olan modellerden örebilirsiniz. Şirin bana bunlardan sadece bir tanesidir. Şirine , gargamel gibi karakterleride life uygulayabilirsiniz.

Eğer daha farklı lif yapmak isterseniz 2018 lif modelleri kategorisinde yayınlanan yepyeni örneklere göz atabilirsiniz. Orada paylaştığımız örnekleri özenle seçip bir bir ayrıştırarak siteye yükledik.

Şirin baba lif örneği

Çocukları banyoda keselemek için kullanacağınız liflerin üzerine yapacağınız karakterler onların banyoda eğlenmelerini de sağlayacaktır. Böylelikle duş almak onlar için eziyet olmaktan çıkıp eğlenceli bir hale dönüşecektir. Tığla yaklaşık bir günde yapıp bitirebileceğiniz şirin baba lif örneği bu liflere bir örnektir. Çocukların bu modeli çok beğeneceğini düşünüyorum. Umarım siz de öyle düşünüyorsunuzdur.

Örgü Şirin Baba Lif  Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir