İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Uzun Lif Modelleri

Uzun lif modelleri en çok yapılan liflerdendir. Birbirinden güzel desenleri ile uzun lif örnekleri son zamanlarda karşımıza sıkça çıkıyor.
 
Banyolarda kullanmış olduğumuz ve temizlenmeye yarayan lifler genellikle el işi ile yapılmış. Günümüzde bir çok kişi el yapımı lifler ile duş almaktadır. Bayanların yapmış oldukları örgü lifler duşlarda tercih ediliyor. Kese niyetine kullanılan banyo lifleri tığ işi veya şiş işi ile yapılmaktadır. Örgü işinden anlayan bayanlar çok güzel modellerde lifler yapmaktadırlar. Bu modeller arasında uzun lif modelleri de yer alıyor. Yapmış oldukları uzun liflerin üzerine desenler ekleyerek daha güzel görünmelerini sağlıyorlar. Örneğin hayvan desenleri, çiçek ve gül desenleri gibi motifler ile liflerin üzeri süslenebiliyor.

Yeni Uzun Lif Modelleri

Uzun Lif Örnekleri
Uzun Lifler

Bir çok bayan hayal gücüne göre kendi liflerini yapıyorlar. Bazı bayanlarda internette aramış oldukları modellerden lifler yapıyorlar. Bizlerde el işi hobiler sitesi olarak lif modelleri kategorimizde örnekler paylaşıyoruz. Zaman zaman anlatımlı lif modellerine de yer veriyoruz. Şuan da paylaşmış olduğumuz uzun lif örnekleri titizlikle seçilip sitemize eklenmiştir. Bulduğumuz en güzel modelleri ekliyoruz.

Uzun Lif Modelleri
Uzun Lif Modelleri

Lif modelleri anlatımlı olarak arayanlar var. Biz bu konuda da ziyaretçilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Bunun için de düzenli olarak lif modelleri ve yapılışı paylaşımlarına yer veriyoruz. Lif yapımı konusunda zorlanmadan yapılabilecek modeller sitemizde bulunuyor.

Uzun Lif Modelleri Resimleri

Yukarıda 20 adet uzun lif örneği yer almaktadır. Bu modellerin hepsi tek tek seçilerek eklendi. Yani modeller çok güzel. Kötü modeli zaten biz sitemize eklemiyoruz. Yakın zamanda uzun liflerin nasıl yapıldıklarını da sitemizde paylaşmayı planlıyoruz. Sizlerde çeyiz hazırlığı yaparken uzun lifler yapmayı unutmayın. Eğer aradığınız modeli bulamadıysanız, lif modelleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun lif modelleri yazılı, desenli ve motifli olarak yapılabilir. İnternette tığ işi lif modelleri paylaşımları arasında uzun liflerle sıklıkla karşılaşıyoruz. Merak edenler için bu yazımız umarım faydalı olmuştur.

Örgü Uzun Lif Yapılışı

2 Yorum

  1. AYŞE UZUN 4 Şubat 2018

    Merhaba ben lif yapmaya yeni başladım sizde bu görsellefi lifleri anlatımlı videosu nu yapsanızçök memnun olucam çok beynim bakıyorum yapamıyorum

  2. AYŞE UZUN 4 Şubat 2018

    en üstelik resimde bembeli beyaz mavi çilek modeli var video olarak yapmanız mumkünmü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir