İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Papatya Bahçesi Örgü Lif Yapımı

Anlatımı en çok istenen örgü papatya bahçesi lif yapımı burada. Papatyalı lif modeli yapım aşamalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Papatyaları kim sevmezki? Hele hele de papatya desenli örgüleri. Örgü ile uğraşan hanımlar papatya desenli yelekler, battaniyeler, yastık kılıfları yanısıra lif de örebilirler. Örgü papatya modeli arasından en çok istenen modellerden biri de papatya lif modelidir. Papatya bahçesi örgü lif yapımı yazımızda anlatımı istenen modelin yapım aşamalarını yayınladık.

Papatyalı lif yapılışı arayan hanımlar yazımızdaki video ile nasıl yapıldığını öğrenebilecekler. Tığ işi ile yapılan papatya lif modeli çok şık görünüyor. Anlatımlı lifleri lif modelleri kategorisinde paylaşıyoruz. Anlatımlı lifleri inceleyenler papatya lif yapılışını bizden sıklıkla istiyorlardı. Ören hanım kanalında yayınlanan video ile bizlerde yardımcı olmaya çalıştık.

Papatya Lif Modeli

İlk önce papatyanın çiçekleri yapılıp ekleniyor. Daha sonra zemin kısım yapılıyor. Neden ilk önce üst ilk önce alt derseniz. Üstteki çiçeklerin boyutuna göre zemin yapılacağı için. Sarı ve beyaz renklerden yapılıyor. İsterseniz farklı renklerden de kullanabilirsiniz. Tığ olarak 1 numara tığ kullanılmıştır. İp olarak ise 1 yumak ip kullanılmamıştır.

Papatyalı Lif Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir