Hobiler

Set Şeklinde Tek Renk Örgü Modeli Yapılışı

Çocuk örgülerinde kullanabileceğiniz set şeklinde tek renk örgü modeli yapılışı sitemizde. Çocuk, bebek yelekleri, hırkaları, atkıları, örebilirsiniz.

Saç örgüsüne benzeyen bu örgü modelinin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız. Fantazi ip ve 4 numara şiş kullanılmıştır. İnce bir ip tercih edilmiştir. 2 ters 6 düz, 2 ters 6 düz, 2 ters 6 düz olarak belirlenmiş. Bunu yaparken siz 6 düz 2 ters olarak artı kenar ilmeklerini hesaplayarak örgüye başlayabilirsiniz.

Set şeklinde tek renk örgü modeli ile yazlık veya kışlık örgüler yapabilirsiniz. İpinizin kalınlığına göre yapacağınız örgüler ince veya kalın olacaktır. Geçen paylaştığımız Çapraz Haroşa İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı gibi umarım bu model de çok beğenilecektir.

Set Şeklinde Örgü

Set Şeklinde Örgü Modeli

Çocuklarınıza veya torunlarınıza yelek, hırka, kazak gibi örgüler yaparken set örgü modelini tercih edebilirsiniz. Anne işleri kanalında paylaşılan anlatımlı video ile nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz. Sizlerde şiş işine meraklıysanız bu harika örneği öğrenmelisiniz.

Set Örgü Modeli Yapılışı

SET Örgü Modeli – Şiş İşi İle Örgü Modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ