Hobiler

Çapraz Haroşa İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı

Çapraz Haroşa İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı

Çapraz haroşa iki renki örgü modeli yapılışı örneğini yayınladık. Türkçe videolu olarak yayınlamış olduğumuz bu harika örneği sizlerde öğrenebilirsiniz.

Harika bir örgü modeli ile tekrar sizlerleyiz. Bu modelin adı çapraz haroşa örgü modelidir. İki renkli örgü modeli sevenler için yayınlamış olduğumuz bu örneği bebek örgülerinde ve diğer örgülerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebekler dışında yetişkinler içinde öreceğiniz örgülerde bu modeli kullanabilirsiniz. Örneğimiz şiş işi ile yapılmaktadır.

Sevgi hanımın youtube kanalında paylaşmış olduğu bu örgü modelini sizler için sitemizde yayınlamak istedik. Umarım sizlerde beğeneceksiniz. Modeli yaparken kullanılan ip bebe yünü ve 3 numara şiş kullanılmıştır. Modele başlarken 4 ters, 3 düz, 7 ters, 3 düz, 4 ters olarak başlanıp devam ediliyor. Örneğin anlatımını Sevgi hanım Türkçe olarak video ile paylaştığı için sizlerde çok fazla zorlanmayacaksınız yaparken. Ortalama 17 dakikalık video ile nasıl sizlerde nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Şimdi aşağıdaki videoyu izleyelim.

Çapraz Haroşa Örgü Kazak

Çapraz Haroşa Örgü Modeli

Çapraz Haroşa Örgü

Çapraz Haroşa İki Renkli Örgü Modeli Videolu Anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ