İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çapraz Haroşa İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı

Çapraz haroşa iki renki örgü modeli yapılışı örneğini yayınladık. Türkçe videolu olarak yayınlamış olduğumuz bu harika örneği sizlerde öğrenebilirsiniz.

Harika bir örgü modeli ile tekrar sizlerleyiz. Bu modelin adı çapraz haroşa örgü modelidir. İki renkli örgü modeli sevenler için yayınlamış olduğumuz bu örneği bebek örgülerinde ve diğer örgülerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebekler dışında yetişkinler içinde öreceğiniz örgülerde bu modeli kullanabilirsiniz. Örneğimiz şiş işi ile yapılmaktadır.

Hanımlar yeni örgü modelleri yapmaya devam ediyor. Gün geçtikçe güzel örgüler ortaya çıkmaktadır. Yeleklerde, kazaklarda, atkılarda ve diğer örgülerde yeni teknikler kullanılıyor. Örgü teknikleri arttıkça da ortaya çıkan örgünün güzelliği daha da bir artıyor. Haroşalı çapraz örgü modeli ile yapılan bebek yelekleri göz kamaştırır derecede. İki renk farklı ip ile yapılan bu örgü özellikle bebek örgülerinde kullanılmaktadır. Bayanların ilgisini çeken örgülerden biri olan haroşalı çapraz örgü modeli detaylarına bakalım.

Haroşalı Çapraz Örgü ile Yapılan Örgüler

Sevgi hanımın youtube kanalında paylaşmış olduğu bu örgü modelini sizler için sitemizde yayınlamak istedik. Umarım sizlerde beğeneceksiniz. Modeli yaparken kullanılan ip bebe yünü ve 3 numara şiş kullanılmıştır. Modele başlarken 4 ters, 3 düz, 7 ters, 3 düz, 4 ters olarak başlanıp devam ediliyor. Örneğin anlatımını Sevgi hanım Türkçe olarak video ile paylaştığı için sizlerde çok fazla zorlanmayacaksınız yaparken. Ortalama 17 dakikalık video ile nasıl sizlerde nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Şimdi aşağıdaki videoyu izleyelim.

Çapraz Haroşa İki Renkli Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir