İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Simli Tığ İşi Yelek Yapılışı

Simli iple tığ işi yelek yapılışı. Tığ işi yelek modelleri ve örgü yelek örnekleri arıyorsanız yapımı kolay ve zevkli olan bu örneğe bakabilirsiniz.

Yelek paylaşmamızı sabırsızla bekleyen vardı. Bizde güzel bir örnekle geri döndük. Modelimiz simli iple yapılan tığ işi modeldir. Yapımı kolay olan bu yelek örneği genellikle çeyizlik yelek olarak kullanılıyor. Gelinlik yelek de diyebileceğimiz bu örneğin yapılışını sevda hanım bizlere anlatmış.

Eminim sizlerde sabırsızlıkla yeni bir yelek paylaşmamızı bekliyordunuz. Bu yelekle bekleyenlere cevap vermek istedim. Yelek paylaşımlarımız her zamanki gibi devam ediyor. Sık sık paylaşamazsak da ara ara anlatımlı modeller bulup paylaşacağız. Yelek modelleri sıkça paylaşmamızın sebebi daha önce genelde bir çok örneği paylaşmış olmamız. Yeni bir örnek bulduğumuzda ise hemen paylaşıyoruz.

Simli Tığ İşi Yelek
Simli Tığ İşi Yelek

Örgü yeleği yapmak istiyorsanız simli iplerinizi ve tığlarınızı hazırlayın. Sonrasında Sevda hanımın yelek anlatımının videosunu izleyin. 14 dakikada anlatılan simli yelek yapılışı kolay bir örnektir. Videodan da anlayacağınız gibi çeyizlik yelekler, anne yelekleri ve gelin yelekleri olarak kullanabilirsiniz. Hadi şimdi tığ işi yelek yapılışını öğrenme vakti!

Simli Örgü Yelek Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir