İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şiş İle Beştepeli Gelin Yeleği Yapılışı ile Kol ve Yaka Kesimi

Şiş ile Beştepeli gelin yeleği yapılışı yanında kol ve yaka kesimini de paylaştık. Bayan yeleği, anne yeleği ve gelin yelekleri yapılabilecek bir örnek.

Şiş işi örgüsü ile yapılan yeleklerle devam ediyoruz. Sevda hanımın videolu olarak tarif ettiği Beştepeli gelin yeleği yapılışı kol ve yaka kesimi ile sitemizdedir. Ajurlu yelekler yapmak isteyenler için kaçınılmaz fırsat. Tarifinin ayrıntılı olarak paylaşılmış olduğu bir çok yer için yapılabilen bir örgü modelidir.

Sevda hanımı bilenleriniz vardır. Kendisi kanalında genellikle yelek videolu paylaşıyor. Paylaştığı yeleklerlede bayanlara nasıl yapıldığını gösterip kol ve yaka kesimine kadar herşeyi gösteriyor. Bu kadar detaylı göstermesindeki amaç herkesin yapabilmesi. Herkes yelek modellerinden faydalansın diye daha çok model paylaşıp ayrıntılarına yer veriyor.

Beştepeli Gelin Yeleği
Beştepeli Gelin Yeleği

Beştepeli gelin yeleği yapılışı modeli de en çok beğenilen yeleklerdendir. Sevda hanımın videolarından en çok izlenilenleri arasında da bu model geliyor. Aşağıdaki videoların ilkinde yeleğin yapılışı ikincisinde ise kol ve yaka kesimi gösterilmiştir. Hangisini ilk izliyorsanız izleyin.

Bayan yelekleri paylaşmamıza devam etmemizi istiyorsanız lütfen paylaştığımız diğer anlatımlı modelleri beğenip paylaşın. Siz paylaştıkça bizimde örgüleri paylaşma hevesimiz kalıyor. Fakat paylaştığımız modeller beğenilmediği zaman bizde de paylaşma hevesi kalmıyor. Eğer paylaştığımız anlatımlı yeleklerden faydalanıyorsanız lütfen paylaşmayı unutmayınız. Sizi seviyoruz hepinize kolay gelsin.

Şiş İle Beştepeli Gelin Yeleği Yapılışı

Şiş İle Beştepeli Gelin Yeleği Kol ve Yaka Kesimi

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir