Hobiler

Su Yolu Örgü Modeli Bayan Yelek Yapılışı

Su Yolu Örgü Modeli Bayan Yelek Yapılışı

Örgüye yeni başlayan hanımlar için su yolu örgü modeli ile bayan yelek yapılışı örneğini paylaştık. Örgü bayan yelek modeli şiş ile yapılmıştır.

Su yolu örgü modeli kullanılarak yapılan bayan yelek modeli ile karşınızdayız. Örgü bayan yelek yapılışı arayanlar bu modeli yapabilirsiniz. Kendinize yelek yapmak istiyorsanız şiş ve ipinizi elinize alıp hemen başlayabilirsiniz.

Bayan yelek yapılışı için 3 numara şiş ve orta kalınlıkla ip kullanılmıştır. Ön taraf 78 ilmek, arka taraf ise 141 ilmek ile başlanmıştır. Yaka kesimi 9,5,4,3,2,1 şeklinde 30 ilmek kesilmiştir. Yaka kısmı sonradan yapılmıştır. Yelek yapılışı 7 ilmek ve katlarından oluşuyor. Aralarında 3 ilmek haroşa örgü bulunuyor. Ana model 4 ilmek örülmektedir.

Yelek modeli 42-44 beden içindir. Yuvarlak yaka olarak yapılmıştır. Videolu anlatımlı olarak paylaştığımız örgü bayan yelek yapılışı basit ve anlaşılırdır. Nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Paylaştığımız 17 dakikalık videoda su yolu örgü modeli ile yapılan bayan yelek örneği ile sizlerde kendinize yelekler örebilirsiniz. Gelelim şimdi bu yeleğin nasıl yapıldığına…

Örgü Bayan Bayan Yelek Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ