İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Takım Lif Modeli Yapılışı

Lif takımı yapmak isteyen hanımlara yıldız lif modelinin yapımını paylaştık. Ören hanım kanalında yayınlanan takım lif modelleri yapılışı.

Lif modelleri arasından kolay bir model olan Yıldız Lif Modeli Yapılışı sitemizde paylaşılmıştı. Şimdi biraz daha uğraştıran lif modelinin yapılışını yayınlıyoruz. Her ne kadar uğraştıran lif modeli desem de örnek bunu hakediyor. Ören hanımın kanalında yayınlanan takım lifleri arasından ilki olan yıldız lif yapılışını sizlerle paylaşmak istedim. Lif takımı yapmak isteyen hanımlar yıldız lif modellerinden yaparak takım içerisinde bulundurabilirler.

El işi hobiler olarak anlatımlı ve videolu lif modelleri paylaşımlarına son sürat devam ediyoruz. Yaz aylarında pek fazla örgüyle ilgilenen yok ama ilgilenen az kişiyi de unutmayıp anlatımlı örgüler paylaşıyoruz. Şimdi gelelim yıldız lif modelinin yapılışına.

Takım Lif Modeli

Takım lif modeli yuvarlak lif modeli şeklinde başlanıyor. Daha sonra tek tek her diliminin yıldız şeklini alabilmesi için ayrı ayrı kapatıyoruz. Sonra etrafını gideceğiz. En son çiçekleri yapıp dikeceğiz.

Beyaz ip ile 6 veya 7 zincir çekerek takım lif yapılışına başlıyoruz.

Takım Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir