Hobiler

Tepsi lif örneği yapılışı

Evet hanımlar yanlış duymadınız, paylaştığımız yazıda tepsi lif örneği yapılışı anlatımını paylaştık. Tepsiye benzediğinden modelin ismi tepsi liftir.

Evet hanımlar yanlış duymadınız, paylaştığımız yazıda tepsi lif örneği yapılışı anlatımını paylaştık. Tepsiye benzediğinden modelin ismi tepsi liftir.

Emine Doğru lif modelleri sayfasından almış olduğumuz yeni bir lif örneği ile karşınızdayız. Emine hanım bu life tepsi lif adını vermiş. Lif tepsiye benzediği için tepsi lif ismini almış olmalı. Daha önce Tavşan Lif YapılışıAçıklamalı Ayı Lif Yapılışı ve Elbise Lif Yapılışı Anlatımlı modellerinin detaylı anlatımını yapmıştık. Şimdi de başka hiç bir yerde bulamayacağınız, sadece Emine hanımın Facebook sayfasında yer alan tepsi lif yapılışını paylaşıyoruz.

Sizlerde çeyiz hazırlığında veya diğer zamanlarda lif yapmak isterseniz mutlaka lif modelleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Hem yüzlerce lif modelleri paylaşılmış hemde bir çok lifin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde paylaşılmıştır.

Tepsi Lif Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ