Hobiler

Tığ İşi Kolay Patik Yapımı Videolu Tarifi

Tığ İşi Kolay Patik Yapımı Videolu Tarifi

Tığ işi kolay patik yapımı videolu tarifi ile çok daha kolay. Tığ işi örgü ile yapılan bayan patikleri baştan sona anlatımlı olarak sitemizdedir.

Tığ işi bayan patikleri anlatımlı olarak patikler kategorimizde yayınlanmaktadır. Genellikle süslenmiş patik modellerini paylaşsakta sade patikler de yayınlıyoruz. Şimdi yayınladığımız patik modeli hem çok sade hemde çok kolay. Yediden yetmişe herkesin kullanabileceği bir model.

Farklı örnekler istiyorsanız sitedeki patikler kategorisine tıklayarak bakabilirsiniz. Kış yaklaştığı için örgü modelleri arıyorsanız bizi takip etmenizi önereceğiz. Patikler, lifler, yelekler ve şallar anlatımları ile birlikte yayınlanmaktadır.

Kolay Patik Tarifi

Ören hanım kanalında yayınlanmış olan 38 dakikalık videoda kolay patik yapılışı yer alıyor. Baştan sona tarifi yer alan videodaki patik modelini yediden yetmişe herkes giyebilir. Ayak numarasına göre boyutlarını ayarlayıp tığ ile örmeye hemen başlayabilirsiniz.

Daha önce yapan arkadaşlarım bu patik hakkındaki yorumları çok güzel olduğu ve kolaylıkla yaptıkları. Yani yaptıkları zaman zorlanmadan yapmışlar.

Kolay Patik Yapımı Videolu Tarifi

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 1.8]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ