İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Örgü Çocuk Panço Yapılışı

Örgü çocuk panço yapılışı arayanlar için tığ işi ile yapılan çok güzel bir modelin anlatımını paylaştık. Panço yapımı detayları sitemizde paylaşılmıştır.

Soğuk günlere çocuklarınız sıcacık kalsın diye onlara örgü pançolar örün. Böylelikle kendi yapmış olduğunuz el örgüsü pançolar ile çocuklarınızı giydirmiş olacaksınız. Hem panço için cebinizde pek bir para çıkışı olmayacak hemde kendi zevkinize göre güzel bir panço modeli yapabileceksiniz.

Örgü örmeyi biliyorsanız çocuklara örgüler örmenin ne kadar zevkli olduğunu bilirsiniz. Bilmiyorsanızda anlatımlı örgülere göz atarak nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra sizlerde yapabilirsiniz. Sitemizde paylaşmış olduğumuz anlatımlı örgüler sayesinde hanımlar bir çok örgüyü rahatlıkla yapabilmektedir.

Daha önce sitemizde paylaşmış olduğumuz Örgü Bebek Panço Yapılışı ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenilmişti. Kolay ve basit bir anlatımla anlatıldığından dolayı örgü örmeyi bilmeyenler dahi incelediğinde kendileri de yapabiliyorlar. Şimdi ise bebekler değilde çocuklar için panço nasıl yapılır onu paylaşacağız.
blank

Kız çocukları için örgü panço yapmak istiyorsanız aşağıda paylaşmış olduğumuz modele göz atabilirsiniz. 22 dakikalık videoda bu güzel pançonun nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Örgü çocuk panço yapılışı için yapmanız gereken tek şey örgü malzemelerinizi hazırlayıp aşağıdaki videoyu izlemek olacak. Videoyu izlerken sizlerde kendi çocuğuza yapacağınız panço yapımına başlayabilirsiniz.

Örgü Çocuk Panço Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir