İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bebek Panço Yapılışı

Kız bebek ve çocuklarına yapabilmeniz için sitemizde örgü bebek panço yapılışı paylaştık. Anlatımlı olarak paylaştığımız bu modeli çok beğeneceksiniz.

El işi örgü ile şık tasarımlı pançolar yapabilirsiniz. Çocuklarınız için örgü pançolar yapmak için sizlere anlatımlı model paylaştık. Paylaştığımız modeli yapabilmek için şiş işine hakim olmanız gerekiyor. 5 numara şiş kullanılarak yapılmış olan örgü bebek pançosu için 2 numara tığa ihtiyaç vardır. 3 ve 6 ay arası bebekleriniz için yapacağınız panço örneğinin ilmek sayıları aşağıda verilmiştir. Yapacağınız pançoya ponponlar da ekleyerek daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kolay ve basit bir bebek pançosu yapılışı için aşağıdaki anlatımı dikkatlice okuyunuz. Aklınıza takılanlar için bizlere danışabilirsiniz. İlmek sayılarını arttırarak daha büyük çocuklar için örebilirsiniz.

Malzemeler

5 no şiş
Kalın ip
2 no tığ
3/6 ay bebek için

Bebek Panço Yapılışı

48 ilmek başlıyoruz. 4 sıra haraşo örüyoruz. Başta 6 ilmek haraşo, 36 ilmek düz örgü, 6 ilmek haraşo örülür. 75/80 cm örüyoruz. Bu şekilde örüp bitiriyoruz. Bu şekilde bir parça daha örüyoruz.
Parçaları resimde görüldüğü gibi birleştiriyoruz. Ponpon veya kurdele ile süslüyoruz.
Herkesin yapabileceği kolay bir model. Kolay gelsin sevgiler.

blank

blank

 

2 Yorum

  1. Netice 15 Ocak 2017

    Arka kısmınıda görebilirmiyiz.ben çok beğendim hamileyim bebeğime yapmak istiyorum.

  2. Gülfer 16 Ocak 2017

    2 yaş ve 1 yaş çocuk için kaç ilmek başlanıyor ve kaç cm örmeliyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir