İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Resimli Anlatımlı Bebek Çocuk Yelek Örgü Modeli

3 – 3.5 yaş arasındaki çocuklar için bu yeleğin ilmek sayılarını paylaştık. Çocuk yeleği yapmak isteyenler bu tarif ile örmeye başlayabilirler.

Genellikle paylaştığımız yelekler bebek yelekleri oluyor. Sitemizde çocuklar için yeleklerin sayısı çok az. Özellikle yetişkyetişkin çocuklar için anlatımları isteyenleriniz vardı. Bende çocuk yeleği anlatımı ararken İnstagram sayfasında bu modele denk geldim.

Daha önce örgü örmüş ve bebek yeleği yapmış hanımlar ilmek sayılarını azaltıp çoğaltarak daha büyük veya küçük çocuklar için bu yelekten örebilirler. Burada dikkat etmeniz gereken şey ilmek sayılarını iyi ayarlamak.

3-3.5 Yaş Örgü Çocuk Yeleği Yapılışı

2 yumak kartopu baby one, 3.5 numara şişle, 6 tane düğme ile örülen bu yeleğin tüm ilmek sayıları resimlerin üzerinde yer alıyor. Düzeltmeniz gereken tek şey yeleğin ön tarafında 12 ilmek sayısı 14 ilmek olcak.

elaydi_knitting yine güzel bir çocuk yeleği ile karşımıza çıkmış. Yayınlamış olduğu ilmek sayıları ile yeleğin tarifini göstermiş. Kendisine bu şık yelek için teşekkür ediyoruz.

blank

blank

blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir