İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

48+ Her Yaştan Çocuk Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Her yaştan çocuk örgüleri sayfamızda patikler, bereler, yelekler ve hırkalara ulaşabilirsiniz. Toplamda 48 tane her yaştan çocuklara uygun örgü modelleri burada yer alıyor. Çocuklarınıza örgü giysiler yapacaksanız bu örneklere bakmadan başlamayın derim.

Çocuklarınız içim örgü mü yapmak istiyorsunuz? Bu yazımızda yayınladığımız çocuk örgüleri ile ne yapacağınıza karar verebileceksiniz. Sayfamızda paylaştığımız modeller ile her yaştan çocuk için örgü modeli görebilirsiniz. Şiş ve tığla yapılan çocuk örgü modellerinden şık olanlarını seçtik. Paylaştığımız örgüler sadece resim olarak sizlere göstermek için paylaşılmıştır. El işi hobiler sitesinde çocuk örgüsü siparişi alınmamaktadır. Fakat bebek örgüleri kategorisine bakarsanız oradaki anlatımlı örgüler belki işinize yarayabilir.

En Çok Yapılan Çocuk Örgüleri Nelerdir?

  • Çocuklarınız için bereler örebilirsiniz.
  • Ayrıca berenin yanına süper bir atkıda örebilirsiniz.
  • Miniklere yelek ve hırkalar da örülebilir.
  • Ayrıca patik yaparak ayaklarını da sıcacık tutabilirsiniz.
  • Tulumlar, elbiseler, pantolonlar ve daha neler neler.

Kız çocukları için daha önce paylaştığımız bir örnek Lastikli Bebek Yeleği Yapımı Detaylı Anlatım . Bu örnekte lastikli bebek yeleğinin yapılışının baştan sonra anlatımı bulunuyor. Eğer çocuklarınız için yelek örmek isterseniz belki işinize yarayabilir diye paylaşmıştım.

Pembe örgü çocuk yelek örneği

Aşağıda toplamda 48 tane çocuk örgü modeli yayınladık. Bu örgüler arasında model olarak en çok yapılan ve en çok beğenilen yelekler, hırkalar, patikler ve bereler bulunmaktadır. Bunlardan beğendiğiniz bir model olursa yorum yazıp yapılışını isteyebilirsiniz. Eğer çok beğenilen bir model olursa sizin için yapılışını çekip paylaşacağız.

Şimdi gelin onlarca çocuk örgüsünü inceleyelim. Resimleri büyütüp daha yakından inceleyebilirsiniz.

48 Tane Çocuk Örgüleri

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir