İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Şirin Kırmızı Beyaz Renk Bebek Örgü Kuzu Patik Modeli Yapılışı

Bebeklerin ayaklarına örgü kuzu patik yapmayı öğreteceğiz. Kuzu patik yapılışı videosuyla nasıl yapıldığını göstereceğiz. Miniklerin ayaklarında çok sevimli duracak olan patiğin yapılışını 1 saatte öğrenip yapabileceksiniz.

Kuzucuklar çok şirin görünüyor. Hele ki birde yapıp bebeklerinizin ayaklarına giydirdiğiniz zaman bu patikler çok cici duracak. Bebek patikleri yapımında her gün yeni bir örnekle karşınıza çıkacağız. Tığla yapılan patikler daha kolay. Tığ işi bebek patik yapılışı kolay olduğundan dolayı daha çok talep oluyor. Kuzu patik yapımı da tuğla yapılan bebek patiklerindendir.

Ören hanımın paylaştığı bebek patiklerinden en çok ilgi göreni buydu. Bende gördükten sonra nasıl olurda daha önceden burda paylaşmadım diye şaşırdım. Hemen kuzu patikleri paylaşmak istedim. Biraz videoyu izlediğim zaman patiğin yapımının kolay olduğunu gördüm.

Eğer yeni yürümeye başlayan bebekleriniz varsa bu patik tamda onlara göre. Yürüdüklerinde kuzu patikler ayaklarda o kadar güzel görünür ki şu anda gözümün önüne geliyor. Bebek patiği örecekseniz takım içerisine bir tanede kuzu patikten yapmayı unutmayın.

Kuzu Patik Modeli

Bu arada paylaştığımız patik modelleri hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yaptığınız yorumlar bizi daha çok heveslendiriyor ve daha çok model paylaşıyoruz. Eğer siz yorum yapıp beğenilerinizi bize bildirirseniz daha çok anlatımlı patik paylaşacağız. Paylaştığımız bebek patikleri arasından beğendiğiniz modelleri de Facebook hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın.

Kuzu Patik Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir