İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Renk Renk Tunus İşi Bebek Yelek Elbise Örgü Modelleri

Minikler için yelek örmek isteyenler sitemize eklediğimiz Tunus işi örgü bebek yelekleri modellerine göz atabilirler. Şirin mi şirin bebek yelekleri.

Farklı bir örgü tekniği olan Tunus işi ile örülen bebek yelekleri harika görünüyor. Tunus işi seven hanımlar bu tekniği kullanarak örgü bebek yelekleri yapabilirler. Geçen günlerde Tunus İşi Robadan Bebek Yeleği Yapılışı paylaşmıştık. Yeni modeller paylaşımlasını isteyen ziyaretçilerimiz oldu. Onlar için Tunus işi örgü bebek yelekleri arasından bulmuş olduğumuz en güzel modelleri sitemize yükledik. Tunus İşleri paylaşımlarına bu ara hız vermiş bulunmaktayız. Ziyaretçilerimiz paylaştığımız Tunus işlerini çok beğeniyorlar.

Hem sitemizi hemde facebook sayfamızı ziyaret edenler paylaştığımız Tunus işlerini çok beğendiler. İster yelek olsun ister patik tüm örgüleri beğenen ziyaretçilerimiz işin şimdi toplam 16 adet Tunus İşi bebek yeleği paylaşımı yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde paylaşacağımız örgüler farklılık gösterecek ve anlatımlı Tunus işleri de paylaşacağız.

Tunus işi yelekler

Bir çok örgüde kullanabileceğiniz Tunus işi örgü tekniğini sizler de kullanabilirsiniz. İstediğiniz model olursa bizlere ileterek anlatımını isteyebilirsiniz. Şimdi paylaşmış olduğumuz 16 adet Tunus işi bebek yeleğini inceleme vakti. Aralarında hem çocuklar için hemde yendioğan bebekler için paylaşılan yelekler bulunuyor.

Tunus İşi Bebek Yelekleri

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir