İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığla Kıvırcık Lif Modeli Yapılışı

Merhaba sevgili hanımlar bugünkü yazımızdaki anlatımlı modelimiz kıvırcık lif yapılışı. Tığla kıvırcık lif modelinin yapılışını paylaşıyoruz.

Lif modelleri bekleyen hanımlar sabırsızlanıyorsunuz değil mi? Sürekli lif paylaşamadığımız için kusura bakmayın lütfen. Yeni model bulmakta zorlanıyoruz. Çünkü daha önce paylaşmış oluyoruz genelde. Sürekli aynı modelleri paylaşıp sizleri de sıkmak istemiyoruz. Farklı modeller arayıp net ve anlaşılır bir biçimde anlatılanları paylaşmak için bir süre lif arıyoruz bulunca ancak paylaşıyoruz.

Paylaştığımız en güzel lifler 2018 lif modelleri sayfasında.

Bu yazıdada yeni bulduğum bir örneği paylaşmak istedim. Daha önce sitede paylaşmadığım model olan kıvırcık lif modeli. Bu modelide bir arkadaşımız youtube kanalında anlatımlı olarak paylaşmış. Kolay lif yapılışı olarak tek tek nasıl yapıldığı anlatılmış.

Evlenecek genç kızlarız çeyiz bohçasında, banyolarda kese olarak, bazı evlerde ise süs olarak kullanılan lifler genellikle tığ ile örülüyor. Hanımlar yaptıkları lifleri bir çok alanda kullanabiliyorlar. Örgü seven hanımlar lif yapmayı da çok seviyorlar. Boş vakitleri değerlendirmek için en çok yapılan örgülerdendir lifler. Şimdi gelin kıvırcık lif yapımına hep beraber bakalım. Hepinize kolay gelsin.

Kıvırcık Lif Modelleri

Kıvır kıvır lif yapımı videosu ile sizlerleyiz. Aslında gerçekten yapılışı çok kolay fakat anlatımı zor bir bir model. Her kenarı 4 tane trabzanla dolduruyoruz,kutucukların 3 kenarı dolduruluyor, bir kenarı boş kalıyor. Köşelerdeki kutuların ise 4 kenarını da dolduruyoruz.

Kıvırcık Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir