Hobiler

Tunus İşi Menekşe Çiçeği Patik Baştan Sona Anlatımlı Yapılışı

Tunus İşi Menekşe Çiçeği Patik Baştan Sona Anlatımlı Yapılışı

Tunus işi patik modellerini yapımı sesli anlatarak sizlere göstermeye devam ediyoruz. Tunus işi menekşe çiçeği motifli bayan patik yapılışı.

Tunus işi patik modelleri anlatımlarına sesli olarak devam ediyoruz. Bayanların örgü dünyası kanalında yayınlanmış olan baştan sonra anlatımlı menekşe çiçeği motifi ile yapılan patik modeli. Tunus işi örgüler ile ilgilenenler için güzel bir örnek.

Tığ işi bayan patik yapılışı isteyen hanımlar genellikle Tunus işi patikleri tercih ediliyor. Tunus işi patik modelleri ülkemizde örgücü bayanların en çok kullandığı patiklerdendir. Daha önce patik modellerini sıklıkla paylaşmıştık. Şimdi de anlatımlı patiklere yer veriyoruz.

Bayanların örgü dünyası adlı kanalda sesli anlatımlı olarak paylaşılan Tunus işi patik yapılışı modelini burada sizlerle paylaştık. Aşağıdaki videoda sesli olarak patiğin baştan sonra anlatımlı yapılışı anlatılmıştır. Kanal abonelerinin çok beğendiği bu modeli bakalım el işi hobiler takipçileri de beğenecek mi?

Menekşe Çiçeği Tunus İşi Patik

Tunus işi örgüler hoşunuza gidiyorsa Tunus işi bebek yelekleri sayfamızdaki yeleklere göz atabilirsiniz. Bebekleriniz içinde Tunus işi örgüler örmek istiyorsanız sayfamızdaki diğer modellere göz atınız.

Tunus İşi Menekşe Çiçeği Patik Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ