İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

YATAK ODASI İÇİN TERLİK PATİK YAPILIŞI

Çıplak ayakla yerlere basmayın diye yatak odası için terlik patik yapılışı modelini paylaşıyoruz. Terlik patik yapımı videosuyla nasıl yapıldı burada!

Örgü patik modelleri yaparak ayaklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Yerlere özellikle kış aylarında çıplak ayakla asla basmamalısınız. Yerlere çıplak ayakla basarsanız hastalık kaçınılmazdır. Hasta olmamak içinde yapacağınız terlik patikler iş görecektir. Terlik patikleri yatak odalarında da kullanabilirsiniz.

Terlik patik yapılışı tığ işi ile yapılıyor. Terlik patik örnekleri çoktur. Biz sadece bir modelin yapılışını paylaşacağız. O yapılışda videolu anlatım olduğu için sanırım kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacağınız terlik patikler dayanıklı, yumuşak ve rahattırlar. Ayaklarınızı soğuktan koruyacaktır.

Örgü Terlik Patik

Patik yapımında kullanılan bazı örgü modelleri vardır. Selanik örgü ile yapılan patikler, tunus işi ile yapılan patikler bunlardan bazılarıdır. Tunus işi patik modelleri yazımızda yapılışı da var. Merak ediyorsanız göz atabilirsiniz.

Terlik patiğin yapılışı 9 dakika ile gösterilmiştir. Yabancı bir videodur. Videoda önemli olan patiğin tığ ile yapımını görmenizdir. Takıldığınız yerlerde videoyu durdurup geri sarıp yapımına öyle bakabilirsiniz.

Terlik Patik Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir