İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenidoğan bebek patiği yapımı

Yenidoğan bebek patiği yapımı ile minik ayaklara sıcacık tutacak patikler yapabilirsiniz. Anlatımlı olarak paylaşmış olduğumuz patik örneğine göz atın!

Minik bebeklere el yapımı patikler yapın. Yapmış olduğunuz örgü patikler hem sağlıklı olacak hemde minikleri sıcacık tutacak. Kendi yaptığınız örgüler ile bebeğinizi giydirin. Bebek örgüleri kategorisinde onlarca anlatımlı bebek örgüleri paylaşımına yer verdik. Bebeklerinize örgü hırkalar, yelekler, berele, patikler yapın diye de sık sık anlatımlı örgüler paylaşıyoruz.

Örgü işinden anlıyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız sitemizde paylaştığımız anlatımlı modellere göz atabilirsiniz. Böylelikle el yapımı örgüler yapmayı öğrenebilirsiniz. Yenidoğan Bebek Patik Örnekleri sayfasında minikler için birbirinden güzel örnek paylaşımları yapmıştık. Şimdide miniklere yapabilmeniz için güzel bir patik örneğinin anlatımını paylaşıyoruz.

Yenidoğan Patik Yapılışı

Yenidoğan bebek patiği yapılışı 1

Yenidoğan bebek patiği yapılışı 2

Yenidoğan bebek patiği yapılışı 3

Yenidoğan bebek patiği yapılışı 4

Yenidoğan bebek patiği yapılışı 5

Yukarıdaki örnek şiş ile yapılmıştır. Şiş işine hakimseniz bu örneği rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha fazla anlatımlı model isterseniz bebek patikleri kategorisine göz atabilirsiniz.

 

2 Yorum

  1. hulya 19 Ocak 2017

    Çok güzel anlatamamışsınız ilmekleri tek tek mi sayacağız anlamadım. ?

  2. Gamze Çinli 16 Mayıs 2017

    Yenidoğan bebek patiği yapımı çok kolay. Bebekleri olacaklara öneririm 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir