İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zeytin Dalı Örgü Modeli Bayan Yeleği Videolu Anlatımı

Saten ip ile yapılan bayan yelekleri yaparken kullanılan zeytin dalı örgü modelinin yapılışını Türkçe videolu olarak buradan izleyebilirsiniz.

Bayan yelekleri için örgü teknikleri paylaşımlarıma devam ediyorum. Şerife hanımın paylaştığı güzel bir örgü tekniği ile karşınızdayım. Modelin adı zeytin dalı örgü modeli. Bu örgü tekniği ile yapılmış olan bayan yeleğimi açıklamalı örgüler kanalında soranlar olmuştu.

Merak edenler ve hoşuna giden arkadaşlar için zeytin dalı örgü modelinin yapılış videosunu aşağıda paylaştık. Şerife hanım türkçe videolu anlatımlı olarak yeleklerde kullanılan bu örgü tekniğinin yapılışından bahsetmiş.

Zeytin Dalı Örgü

Zeytin dalı örgü modelinin arasında yapılan bal peteği modeli örgünün daha güzel görünmesine neden olmuş. Zaten bundan videoda bahsediliyor. Bayan yelekleri kategorisinde diğer örgü videolarını izleyebilirsiniz.

Zeytin Dalı Örgü Bayan Yelek Modeli

Eğer yelek modelleri arıyorsanız kendi sitem olduğu için söylemiyorum ama doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Başka hiç bir yerde bu kadar anlatımlı modeli göremezsiniz. Biz hepsini bir araya topladık ve en çok sevilenleri sırası ile paylaşıyoruz. Bizi takipte kalın!

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir