İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

11 Adet Ahşap Mandalları Değerlendirme Projesi

Siteye yüklediğim ahşap mandalları değerlendirme projesi ile evinize renk katmaya devam ediyoruz.

Ahşap mandallar bir süre kullandıktan sonra çamaşırlarınızda lekeler bırakabiliyor.Artık gerçek anlamıyla kullanamayacağınız mandallarınızı size sunduğum 11 adet mandalları değerlendirme projesiyle değerlendirebilirsiniz.

Ahşap mandallardan neler mi yapabiliriz?

1-Ahşap Mandallardan Abajur

Mandalları birbirine tutturarak nefis abajurlar elde edebilirsiniz.

Mandaldan abajur yapımı

Mandaldan abajur yapımı 2

2-Ahşap Mandallardan Tencere Altlığı

Ahşap mandallarınızı değerlendirebileceğiniz tencere ya da tava altlıkları hem çok kullanışlı hem de oldukça şık duracaktır.

Mandaldan Altlık

3-Mutfak Askılığı

Hemen her an ihtiyacımız olan el bezleri için oldukça kullanışlı askılıklar elde edebilirsiniz.Bunun için ahşap mandal,çivi ve matkap yeterli olacaktır.Yaratıcığınızı kullanarak oje ile mandalları farklı renklerde boyayabilir,desenler yapabilirsiniz.

Mandaldan Askılık

4-Ayna ve Çerçeve süslemeleri

Daha önce ki yazımızda tuvalet kagıdı rulolarını değerlendirerek yapılan süslemeden bahsetmiştim.Ahşap mandallarınızlada ayna ve çerçevelerinizin kenarlarını süsleyebilirsiniz.Mandalları altın sarısı ya da gümüş rengine boyayarak oldukça şık süslemeler elde edebilirsiniz.

Mandaldan ayna Çercevesi

5-Kalemlik

Ahşap Mandallarınızın metal kısmını çıkararak iki parçaya ayırın ve yapışkan yardımıyla yuvarlak bir şekilde birleştirin.Zor olacağını düşünüyorsanız plastik  bardak etrafına yapıştırarakta şahane bir kalemlik elde edebilirsiniz.

Mandaldan kalemlik

6-Notluk

Eğer sık sık not tutuyor ve unutmamak için küçük kağıtlara not alıyorsanız ahşap mandallardan yapacağınız notluklar sürekli hatırlamanızı ve notlarınızı kaybetmemenizi sağlayacaktır.E daha ne olsun değil mi?

Mandaldan Notluk 2

Mandaldan Notluk

7-Bahçe süslemeleri

Hayal gücünüze biraz ahşap mandal verin ve neler yapabileceğini görün.Bahçelerinizi ahşap mandalları değerlendirerek rengarenk süsleyebilirsiniz.Üstelik uzun bir süre kullanabileceğiniz bahçe süslemelerini boyayarak ve farklı objeler ekleyerek sıkıldıkça yenileyebilirsiniz.

Mandaldan Bahçe Süs

8-Kapı Süslemesi

Kapılarınız için boyadığınız ya da renkli,desenli kağıtlarla kapladığınız ahşap mandalları kullanarak süsleyebilir,evinize gelen misafirleri yaratıcılığınıza hayran bırakabilirsiniz.

Mandaldan kapı Süsü 1 Mandaldan Kapı Süsü 2

9-Buzdolabı Magneti

Eskiyen buzdolabı magnetlerinizin mıknatıs kısmını ahşap mandallarınıza yapıştırarak ve  diğer kısmı boyayarak oldukça şık magnetler yapabilirsiniz.

Mandaldan Magnet

10-Nikah Şekeri

El yapımı nikah şekerleri daha çok tercih ediliyor.Sizde ahşap mandallardan oldukça şahane nikah şekerleri elde edebilirsiniz.Biraz kumaş,bir kaç renk boya.Hayallerinizi en iyi siz yansıtabilirsiniz.

Mandaldan Nikah Şekeri

11-Peçetelik

Ahşap Mandallarınızı paçetelik olarak değerlendirebilirsiniz.Biraz boncuk veya boyaya ekleyeceğiniz simler sayesinde neşeli peçetelikleriniz olacaktır.

Mandaldan Peçetelik

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir