İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

12 Adet Tuvalet Kağıdı Rulolarını Değerlendirme Projesi

Siteye eklemiş olduğum 12 adet tuvalet kağıdı rulolarını değerlendirme projelerine biraz da hayal gücünüzü ekleyerek nefis objeler elde edebilirsiniz.

Biten tuvalet kağıdı rulolarını eğer sizde çöpe atıyorsanız gerçekten çok yazık ediyorsunuz. Tuvalet kağıdı ile neler yapılabileceğinizi bilmediğinizden dolayı sanırım onları çöpe atıyorsunuz. Şimdi sizlere paylaşmış olduğumuz projeleri inceledikten sonra bundan sonraki ruloları çöpe atacağınızı hiç sanmıyorum. Çünkü çok güzel tuvalet kağıdı ruloları ile çok güzel işler çıkarabilirsiniz. Hayal gücünüzü de içine kadar bir çok ürünü rulolarla yapabilirsiniz. Hadi hep beraber neler yapılabiliyormuş bir görelim.

1-Tuvalet Kağıdı Rulosundan Mutfak Şefi

Tuvalet kağıdı rulolarını değerlendirirken mutfağınıza minik mutfak şefi,garson ve yüzünüzü gülümsetecek objeler kazandırabilirsiniz. Sizin yaratıcılığınıza kim “dur”diyebilir ki?

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Mutfak Şefi

2-Yemek Servisi Süsleri

Sizce de artık klasik servis sunumları çok sıkıcı olmaya başlamadı mı? Birbirinden şık ve keyifli yemek servisi süsleri için gerekli olan tek malzeme bir kaç tuvalet kağıdı rulosu ve bir miktar yaratıcılık.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kaşıklık

3-Peçete Yüzükleri

Masalarınızı yemek servisi süsleri ile neşelendirirken peçetelerinizin de yüzünü güldürün.Üstelik bunlar için ayrıca bir bütçe ayırmanıza gerek yok.Tuvalet kağıdı rulolarınızı değerlendirin gitsin.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Peçetelik

4-Takı Askısı

Birbirine dolanmış,sabır sınayan takı karmaşıklığına tuvalet kağıdı rulolarını birleştirip kaplayarak son verebilirsiniz. Ayrıca dekoratif yönden de oldukça şık bir obje olacağı kesin.

Takı Askısı

5-Masa Üstü İçin Vazolu Çiçek

Elinizde boş bir vazo varsa hazır olun bu çok güzel bir masa çiçeğiniz olacağı anlamına gelir. Tuvalet Kağıdı rulolarınızı kesin,katlayın,yapıştırın ve çiçeğiniz saksınızı süslemek için hazır.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Çiçek

6-Hediye Paketleri

Özenle seçtiğiniz hediyelerinizi farklı bir sunumla tamamlayabilirsiniz. Ve evet tuvalet kağıdı ruloları bu görev için oldukça uygun.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

Tuvalet Kartonu Rulosundan Hediye Paketi

7-Çocukların El Becerilerini Ve Hayal Dünyalarını Geliştiren Kuklalar

Çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz,el becerilerini geliştirecek oyulara tuvalet kağıdı rulolarınızı da ekleyin. Süslediğiniz rulolarla yapacağınız kukla gösterileri çocuklarınız için oldukça keyifli olacaktır.

Tuvalet Kağıdı Rulolarından Kukla

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kukla

8-Duvar Süsleri

Biraz boya,makas ve tuvalet kağıdı rulolarıyla yaratıcılığınızı  duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Üstelik son dönemlerde oldukça fazla ön plana çıkan kenarları süslenmiş ayna ve saatlere bütçe ayırmadan sahip olabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tablo

9-Tuvalet Kağıdı Rulolarından Tablo

Duvarlarınızda ki tablolar bir evin olmazsa olmazıdır. Tuvalet kağıdı rulolarınız dışında ki malzemeler için şöyle bir etrafınıza bakınmanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Kağıdından Tablo

10-Tuvalet Kağıdı Rulolarından Kalemlik

Çalışma masalarınızın üzerinde ki kasvetli metal kalemlikleri ellerinizle tuvalet kağıdı rulosundan yaptığınız şen ve mistik kalemlikler alabilir.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kalemlik

Tuvalet Kartonu Rulosundan Kalemlik

11-Kız Çocukları için Oyun Evi Eşyaları:

Oyun evinin kıymetini kız çocuk sahibi olanlar ve hala çocuk kalanlar oldukça iyi bilir. Oyun evinizi tuvalet kağıdı rulolarIndan yapılmış sandalye ve koltuklarla tamamlayabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak

12-Tuvalet Kağıdı Rulolarından Yapılmış Sepetler:

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Sepet

Dekoratif amaç dışında içerisine şeker koyarak yapacağınız sunumlarla fark yaratabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Ceren Ceren 16 Kasım 2017

    dostum ben 7.sınıfım hiç bir şey bulamadım sonra buraya geldim buldum teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir