İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2 Şişle Yapılan 5 Şiş Görünümlü Patik Modeli

2 şişle yapılan fakat 5 şişle yapılmış gibi görülen kurdeleli patik yapılışı. İki şişle yapılan patik modelinin detaylarını daha önce paylaşmıştık. Şimdi bambaşka bir patikle karşınızdayız. Bu patik modelinin yapılışında 2 şiş kullanılmıştır. Fakat görünümüne bakılırsa 5 şişle örülmüş gibi görünüyor.

İki Şiş İle Bayan Patik Modeli Yapılışı yazısındaki model 2 şişle yapılmıştır. Görünümü de zaten iki şişle yapıldığını gösteriyor. Yalnız şimdi yayınlayacağımız patik örneği görünümünden dolayı 5 şişle örülmüş gibi görülmekte. Yalnız bu patiğin yapımında da 2 şiş kullanılmıştır.

Özellike kış aylarında hanımlar patik modelleri araştırıyorlar. Çünkü örgü sezonunda en çok patik örülür. Ayaklar sıcacık kalsın diye tığla ve şişle çeşit çeşit patikler örerler. Bir çok bayanda nasıl yapıldığını bilmediği için patik modelleri yapılışları arıyorlar. Anlatımlı patik modelleri ile arayışta olan ve örmesini bilmeyenler için bizde elimizden geldiğince paylaşım yapıyoruz.

Farklı model arıyorsanız Tığ İşi Kolay Patik Yapımı modeline bakabilirsiniz.

Yayınlamış olduğumuz patikler şimdiye kadar çok beğenildi. 2 şişle yapılan patik modelini de beğenip paylaşırsanız sevinirim. Beğenip paylaştıkça daha çok kişiye ulaşır ve bayanların bu modelin nasıl yapıldığını öğrenmelerine yardımcı olursunuz. Kolay patik yapımı olduğundan dolayı herkes tarafından yapılabilir. Videolu anlatımda patiğin yapımı ve püf noktaları verilmiştir.

2 şişle yapılan 5 şiş görünümlü patik
2 şişle yapılan 5 şiş görünümlü patik

Patiğin orta kısmında yapılan kurdeleler ayakta daha şık görünmesine neden olmuş. Pembe renkte patiğe çok yakışmış. Siz farklı renklerde de örebilirsiniz fakat ben pembe renkte örmeye başladım bile.

2 Şişle Yapılan 5 Şiş Görünümlü Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir