Hobi

Adım Adım Anlatımlı Bebek Patiği Yapılışı

Adım adım anlatımlı olarak bebek patiği yapılışı. Resimli anlatımlı patik modeli yapılışı arayanlar için paylaştığımız bu modeli çok seveceksiniz.

Miniklerimize anlatımlı örgüler paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız örnek şirin bir patik. Yeşil ip de bu patiği çok yakışmış. Yapılışı kolay bebek patiği arayan acemilerin bile çok kolay yapabileceği bir patik örneğidir.

Bebek patikleri yapmayı seviyor musunuz? Genellikle küçük bebekleri olan veya torunları olan hanımlar patik örerler. Patik örerler örmesine de hepsi en güzel modelleri yapmak isterler. Biz sitemizde bulunan patik modelleri kategorisinde de en güzel modelleri paylaşıyoruz. Model paylaşımında en güzelinin olmasına dikkat ediyoruz. Bir çok basit patik örneği var ama biz aralarından seçiyoruz bu modellerin.

Özellikle soğuyan bu günlerde çocuklar evde dolaştığında bile bu patiklerden giymeliler. Özellikle yeni dolaşmaya başlayan çocuğunuz varsa ona hemen bir patik örün. Patik örmeyi de gözünüzde büyütmeyin. Patik yapmak kolaydır. Tığ , şiş ve iplerinizi hazırladıktan sonra adım adım patik yapılışı resimlerinizi inceleyerek yapabilirsiniz.

Nermin Yıldırım hanıma ait olan bu bebek patiği 35 ilmek başlanarak yapılmıştır. Resimli anlatımlı olarak bu örneği bizimle paylaşmış.

Adım Adım Anlatımlı Bebek Patiği Yapılışı Resimli Anlatımlı

 
Yeni bebek örgü robası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Lale dedi ki:

    Anlatsaydınız keşke resimleme çok güzel ama acemiler için yeterli değil.ortada kaç kesildi gibi.sevgiler

  2. Yasemin dedi ki:

    Hani anlatim?

  3. Canan Bahadır Civan dedi ki:

    Sayıları da olsaydı resimleri ile beraber güzel olurdu. Acemiler nasıl yapacak. Bizler sayarak yaparız ama olmamış bence bu paylaşım. Yine de emeğe teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ