İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ajurlu Burgular Örgü Bayan Yelek Modeli Videolu Anlatım

Ajurlu burgular örgü modeli bayan yelek modellerine çok yakışıyor. Özellikle kolsuz bayan yeleği yapacaksanız bu modeli mutlaka öğrenin derim.
Burgulu Örgü Bayan Yelek Modeli Anlatımı yazımızda burgulu örgüler seven hanımlara videolu anlatımlı örnek göstermiştik. Yine çok beğenilen bir örgü modeli ile karşınıza çıkıyoruz. Model ajurlu burgular örgü modelidir. Hem ajur hemde burgu yapılarak bayan yeleği elde edilmiştir.

Burgulu Saç Örgüsü
Burgulu Saç Örgüsü

Kış aylarında en çok örülenler arasında bayan yelekleri bulunuyor. Tabi her bayan farklı modelde örnek yapmak istiyor. Bunun içinde kullanılan örgü teknikleri farklılık gösteriyor. Her modelin yapılışı bizden istense de biz hepsini yayınlama fırsatı bulamıyoruz. Ama elimizden geldiği kadar ve ulaştığımız kadar anlatımlı videoları paylaşıyoruz.

Ajurlu Burgular Örgü Bayan Yelek Modeli

Sevda hanım ajurlu burgular örgü modelini 7 dakikalık video ile ajurlu burgu modelini anlatmış. Örgüden anlayanlar örgü tekniğinden faydalanarak yelek modellerine uygulayabilirler.

Ajurlu Burgular Yelek Modeli
Lütfen videoyu izledikten sonra eğer beğenirseniz beğenip paylaşmayı unutmayın. Siz beğenip paylaştıkça anlatımlı model paylaşımlarımız artacaktır.

Ajurlu Burgular Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir