İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ajurlu Örgü Bayan Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Örgü bayan yelekleri anlatımlı videolarından ajurlu örgü yelek yapımı. Sevda hanımın anlatttığı yelek yapılışının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Büyük beden yelek modelleri paylaşımları yapmamıştık daha önce. Büyük bedene sahip olan hanımlar için ajurlu yelek örgü modeli ile yapılan yelek modelinin videosunu yayınlıyoruz. Sevda hanımın seslendirmesi ve göstermesi ile Türkçe videolu yelek yapılılı.

Tığ işi yelek yapılışı modelini görmeyenler bi baksınlar. O modeli bilenler biliyor. Bilmeyenler mutlaka girip incelesinler. Şimdi yayınlayacağımız bayan yelek modelini de en az o model kadar beğeneceksiniz.

Ajurlu Yelek
Ajurlu Yelek

42,44,46 bedene sahip olan hanımlar şiş işi ile ajurlu yelek örgü modelini kullanıp da büyük beden yelekten yapabilirler. Daha önce yelek modeli paylaşsakta büyük beden  yelek modelini ilk defa yayınlıyoruz. Bedenini küçük yaparak büyük beden dışındaki bedenler için de örebilirsiniz.

Yelek modelleri anlatımı aşağıdaki 2 tane videoda Sevda hanımın anlatımı ile yer alıyor. Videoları izlerseniz öğrenebilirsiniz. Sitemize eklediğimiz diğer bayan yeleklerini kaçırmamak içinde bizi unutmayın. İyi ki varsınız. Hepinize kolay gelsin.

Ajurlu Örgü Bayan Yelek Yapılışı Anlatımlı

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir