Hobiler

Ajurlu Örgü Bayan Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Ajurlu Örgü Bayan Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Örgü bayan yelekleri anlatımlı videolarından ajurlu örgü yelek yapımı. Şerife hanımın anlatttığı yelek yapılışının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Büyük beden yelek modelleri paylaşımları yapmamıştık daha önce. Büyük bedene sahip olan hanımlar için ajurlu çam ağaçları örgü modeli ile yapılan yelek modelinin videosunu yayınlıyoruz. Şerife hanımın seslendirmesi ve göstermesi ile Türkçe videolu yelek yapılılı.

Tığ işi yelek yapılışı modelini görmeyenler bi baksınlar. O modeli bilenler biliyor. Bilmeyenler mutlaka girip incelesinler. Şimdi yayınlayacağımız bayan yelek modelini de en az o model kadar beğeneceksiniz.

Ajurlu Çamlar Örgü Bayan Yeleği

42,44,46 bedene sahip olan hanımlar şiş işi ile ajurlu çam ağaçları örgü modelini kullanıp da büyük beden yelekten yapabilirler. Daha önce yelek modeli paylaşsakta büyük beden  yelek modelini ilk defa yayınlıyoruz. Bedenini küçük yaparak büyük beden dışındaki bedenler için de örebilirsiniz.

Yelek modelleri anlatımı aşağıdaki 2 tane videoda Şerife hanımın anlatımı ile yer alıyor. Videoları izlerseniz öğrenebilirsiniz. Sitemize eklediğimiz diğer bayan yeleklerini kaçırmamak içinde bizi unutmayın. İyi ki varsınız. Hepinize kolay gelsin.

Ajurlu Örgü Bayan Yelek Yapılışı Anlatımlı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ