İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ayıcıklı Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

Erkek bebeği olanlar için ayıcıklı bebek yeleği yapılışı. Tek parçadan oluşan çok kullanışlı örgü bebek yeleği yapım aşamaları ile birlikte burada.

Herkese selamlar sevgili canlar. Bir bebek yeleği ile tekrar karşınızdayız. Yine tek parçadan oluşuyor, çok kulanışlı, isteğe bağlı düğme deliği açarsınız, ben düğme yerine çıtçıt düğme yaptırdım. Resimde 80 ilmek düz ilmek örün yazmıştım orda ufak bir hatam ı düzelteyim, 82 ilmek düz örmeniz gerekiyor. Bu model de elaydi_knitting sayfasına aittir.

Tek parçadan oluşan bebek yeleği yapılışı isteyenler için şirin bir yelek. Bebek Yeleği 0-3 Aylık Yapım Aşamaları modeli siz diğerli misafirlerim tarafından çok beğenildi. Bakalım minik erkek bebekler için yapılan ayıcıklı bebek yeleği yapılışı modelini de beğenecek misiniz.

Öncelikle aşağıdaki malzemeleri tamamlamanız gerekiyor. Daha sonra ise aşağıdaki resimlerde örgü sayıları verilmiştir. Resimlerin birinde 80 ilmek düz ilmek örülmesi yazılmış fakat orayı 82 olarak düzeltiyoruz. Doğrusu 82 ilmek düz örülecektir.

Malzemeler
1 yaş bebeğe
1 yumak nako lüks minnoş
3.5 numara şiş
6 çıtçıt düğme
aplike

Ayıcıklı Bebek Yeleği Yapılışı

Ayıcıklı bebek yeleği yapılışı 1

Ayıcıklı bebek yeleği yapılışı 2

Ayıcıklı bebek yeleği yapılışı 3

Ayıcıklı bebek yeleği yapılışı 4

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir