İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başak Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Başak örgü tekniğini kullanarak yapılan bebek yelek modeli. Bebek yelek modelleri ve yapılışları videolarını izleyerek sizde yapabilirsiniz.

Gönülden örgüler youtube kanalı döktürmeye devam ediyor. Kanalında yayınladığı örgü videoları ile takipçilerine anlatımlı modeller paylaşan Gönül hanım çok güzel bebek yeleği modeli paylaşmış. Bebek yeleklerinde kullanabileceğiniz başak örgü modeli ile yapılan şiş işi örgü tekniği.

Başak örgü tekniğinde haroşa , düz örgü ve pirinç örgü teknikleri kullanılmıştır. 17 ilmek ile başlanılan bu örgü tekniğini bayan yeleklerinde de kullanabilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri anlatımlarına yer yer zaman ayırıp paylaşıyoruz. Anlatımlı örgü videoları ile hanımlar yapacakları örgüleri daha kolay yapabiliyorlar. Bizde Gönül hanımın videoları ile el işi hobiler ziyaretçilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Örgü örmeyi seven hanımlar bizi takip edip yeni eklenenleri öğrenebilirsiniz.

Başak Örgü Bebek Yeleği

Örgü örmeye yeni başlayıp model öğrenmek isteyenler anlatımlı örgüleri izlemeliler. Burada örgü teknikleri ve el hareketleri bulunuyor. Ayrıca kullanılan malzemelerde var. Hangi örgüde hangi teknik ve hangi malzeme kullanıldığını öğrenip daha sonra nasıl yapıldığının videosuna bakabilirsiniz.

Bu örgü modeli i.in 3.5 numara şiş kullanılmıştır.

3.5 Numara Şiş ile Bebek Yeleği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir