İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başörtüsü Yazma Kenarı Çeyiz için Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

İğne Oyası keloğlan modeli nasıl yapılır? Çeyiz hazırlığında olanlar için başörtüsü yazma kenarı ve yemeniler için fiyonklu keloğlan iğne oyası modeli çok yakışıyor.

Fiyonklu iğne oyaları ile yapılan yazma ve yemeniler hanımlar tarafından çok seviliyor. Fiyonklu iğne oyası modelleri yazmaların zarifliğini ve şıklığını ön plana çıkarıyorlar. Daha önce bir çok fiyonklu iğne oyası modeli paylaşımları yapılmıştı. Şimdi çeyiz hazırlığında olan anne ve gelin adayları için paylaştığımız yazma, başörtüsü kenar oyası modeli de fiyonklu ve keloğlan oyası ile yaplan bir yazma oyasıdır.

İğne oyası modelleri paylaşmakla bitmiyor. Gün geçmiyor ki yeni iğne oyaları paylaşılsın. Her geçen gün başörtüsü ve yazma kenarları için yeni iğne oyası modeli tasarlanıyor. Tasarlanan bu iğne oyaları yazma ve başörtüsü kenarının daha şık görünmesini sağlıyorlar.

Her zaman en çok beğenilecek oyaları bir araya topluyoruz. Genelde paylaştığımız modelleri ziyaretçilerimiz beğenip kolaylıkla çeyizlerine ekleyebiliyorlar. Kolay iğne oyası modelleri ile başörtüsü, yazma ve yemeni kenarlarına danteller ve oyalar yapılıyor.

Başörtüsü Yazma Kenarı Çeyiz için Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

Sitemizi her gün takip edip yeni bir iğne oyası modeli eklenmiş mi diye kontrol edebilirsiniz. Sürekli yeni modeller paylaşarak oya arşivimizi genişletiyoruz.

Aşağıda youtube videosunda fiyonklu keloğlan iğne oyası modelinin yapım aşamaları bulunuyor.

Başörtüsü Yazma Kenarı Çeyiz için Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir