İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Şık İğne Oyası Mutfak Havlu Kenar Modeli Yapılışı

Mutfak havlu kenarını süslemek için çok şık bir iğne oyası modeli yapılışı ile sizlerleyiz. Mutfak havlu kenar dantellerini bu iğne oyası modeli ile süsleyin.

Mutfak havlusu kenarlarını süslemek için bir çok bayan iğne oyası tercih ediyor. İğne oyası ile süslenmiş olan mutfak havluları daha kibar ve zarif göründüğünden dolayı tercih edilme sebebidir. Daha önceki bir yazımızda iğne oyası mutfak havlusu yapılışı yazımızı paylaşmıştık. Mutfak havlu kenar modeli yapmak isteyenlere yardımcı olmak için paylaşmış olduğumuz örnekte güzel bir iğne oyası yapılışı yer alıyor.

İğne Oyası Mutfak Havlu Kenar Modeli Yapılışı

İğne oyası mutfak havluları yazımızda da iğne oyası ile süslenmiş olan havluları paylaşmıştık. Fakat mutfak havlu kenarı için yapılmış olan oyalara sitemizde çok az yer vermiştik. Şimdiki yazımızda mutfak havlu kenarı için güzel bir iğne oyası modeli paylaşıyoruz. Model Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alınmıştır. Neşe hanımın yine tüm hünerlerini ortaya koyarak yapmış olduğu bu muhteşem mutfak havlu kenar oyasının nasıl yapıldığını bizler için sayfasında paylaşmış. Biz de kendisinden izin alarak bu iğne oyası örneğini daha fazla ziyaretçiye ulaştırmak için sitemize yükledik.

İğne Oyası Mutfak Havlu Kenar Modeli Resimli Anlatımlı Yapılışı

İğne Oyası Mutfak Havlu Kenar Modeli Yapılışı

İğne Oyası Mutfak Havlu Kenar Modeli Yapılışı

2 Yorum

  1. Zeynep 8 Mart 2017

    Parmağınızı doladınız sarı çiçek papatyanın yapılışını daha detaylı parmağınızı nasıl doladıınızı gösterir misiniz teşekkürler

  2. nergis 20 Mart 2017

    çok güzeller fakat yetenek lazım …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir