İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası mutfak havluları kenar dantelleri

İğne oyası mutfak havluları ve kenar dantelleri ile havlularınızı süsleyebilirsiniz. Sitemizdeki havlu örnekleri ile yeni havlu yaparken ilham alın!

Mutfak havluları son zamanlarda genellikle iğne oyaları ile süsleniyor. Kenarlarına iğne oyası ile yapılmış olan danteller eklendiğinde daha güzel bir hal alan havluları bayanlar tercih ediyor. Hem çeyiz bohçalarının hemde mutfaklarımızın vazgeçilmezi haline gelmiş olan iğne oyası havluları tercih etmelerindeki en büyük nedenlerin başında, iğne oyası ile yapılan el işlerinin çok daha zarif görünmesi yer alıyor.

Mutfak havlu kenarı oyaları

Mutfağınızın dekorasyonunu yaparken uyumlu havlular yapmak isterseniz sitemizdeki havluları ve bunların kenarları için yapacağınız oyaları inceleyebilirsiniz. İğne oyası havlu kenarları ile havlular daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Yapılışı biraz uğraş gerektiren iğne oyası havluların bitiminde çok güzel bir ürün elde etmiş olduğunuzu göreceksiniz. Ağır iğne oyası ile yapılan havlular biraz zamanınızı alabilir, fakat gözüme daha güzel görünsün diyorsanız mutlaka ağır iğne oyası ile yapılan havluları tercih etmelisiniz.

İğne Oyası Mutfak Havluları

Basit bir şekilde yapılan havlular da var, fakat ne kadar uğraş verirseniz o kadar güzel el işleri elde edebilirsiniz. Sitemiz yeni olduğundan dolayı şuanda çok fazla anlatımlı havlu modeli yer almıyor. Fakat yakın zamanda iğne oyası havlu yapılışları paylaşmayı düşünüyoruz. Sizler için sitemize eklemiş olduğumuz 24 adet iğne oyası ile yapılmış olan havluları incelemenizi ve bundan sonra yapacağınız havlularda bu modellerden yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü yayınlamış olduğumuz modeller genellikle başka hiç bir yerde bulamayacağınız havlu modelleridir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir