İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şiş ile Gökkuşağı Renkli Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Gökkuşağı renklerinde boncuklu tığ işi oya modeli yapımını öğrenmek isteyenler için şiş ile renkli boncuklu tığ işi oya modeli yapımı paylaştık. Başörtüsü, yazma, tülbent kenarı için kullanabileceğiniz boncuk işi oyaları, tığ işi oyası yapılışları sitemizdedir.

Boncuklu tığ işi oyalar ile kenarları süslemek isteyenler şiş üzerinde renkli boncuklar ile tığ oyası yapabilirler. Yayınladığımız Türkçe video ile tığ oyasının yapım aşamalarını öğrenip sizlerde yapabilirsiniz.

Evet, yanlış duymadınız örgü şişleri ile de oya yapılabiliyor. Daha önce bir kaç model paylaşmıştık. Bu defa da gökkuşağı renkli boncuk kullanılarak şiş üzerinde yapılan tığ işi oya modelinin yapılışını paylaştık. Oya ve dantel dünyasının beyaz başörtüsü kenarı için paylaşmış olduğu bu harika tığ oyası örneğine bakalım sizler ne diyeceksiniz?

Şişte Tığ Oyası

Başörtüsü, yazma veya tülbent yapacaksanız kenarınıda boncuklarla süslemek istiyorum diyorsanız, bu tığ işi oya modelini mutlaka tercih etmelisiniz. Yazmalarda çok güzel görünün renkli boncuk ile yapılan bu oyanın yapılışını öğrenmek isteyenler aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

Başörtüsü Yazma Kenarı için Şiş ile Renkli Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir