İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Zarif Mavi Beyaz Boncuk Boncuk İğne Oyası Modeli Yapılışı

Beyaz renk tülbentlerin kenarında mavi beyaz boncuk boncuk iğne oyası o kadar güzel görünüyor ki. Boncuklu oyalar arasından en çok sevilen modellerden biridir.

Gül’ün İğnesinden Dökülenler sayfasında denk gelen harika bir iğne oyası modeli ile karşınızdayım. Şimdiki modelimiz boncuklu oya sevenlere. Mavi beyaz boncuklar ile yapılan tülbenti çok beğendim ve hemen siteye eklemeliyim bu modeli diye düşündüm. Beyaz tülbente iğne oyası ile uygulanan mavi beyaz boncuklar tülbenti çok şirin göstermiş. Eğer başörtüsü olarak sizler de tülbent kullanıyorsanız ve iğne oyası biliyorsanız eğer bu modeli mutlaka denemenizi öneriyorum.

Çok Zarif Mavi Beyaz Boncuk Boncuk İğne Oyası Modeli Yapılışı

Özellikle çeyizlik yazma ve tülbent yapan hanımlar yeni bir iğne oyası modeli arayışındalar. Bizler de onlar için iğne oyası kategorisinde yepyeni modeller ve anlatımlarını yayınlıyoruz. Ara ara boncuklu oyalar, çiçekli oyalar ve çeşit çeşit oyaların paylaşımlarını kimi zaman videolu kimi zamanda resimli olarak paylaşıyoruz. Şimdi paylaştığımız mavi beyaz boncuk boncuk iğne oyası modeli resimli anlatımlıdır. Resimlerde iğne oyası modelini nasıl yapacağınız aşama aşama olarak gösterilmiştir. Yine de aklınıza takılanlar olursa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Çok Zarif Mavi Beyaz Boncuk Boncuk İğne Oyası Modeli Resimli Anlatımlı Yapılışı

Çok Zarif Mavi Beyaz Boncuk Boncuk İğne Oyası Modeli Yapılışı 1

Çok Zarif Mavi Beyaz Boncuk Boncuk İğne Oyası Modeli Yapılışı 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir