İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Kanatlı Kelebek Havlu Yazma Başörtüsü Kenarı Oya Modeli

Havlu, yazma ve başörtüsü kenarlarını kelebekler ile süslemek isteyenlere tığ işi kanatlı kelebek oyası modeli. Tığ işi büyük kanatlı kelebek oyasını çok seveceksiniz.

Tığ işi oyaları arasından en çok sevilen bir modelin anlatımıyla karşınızdayız. Modelimizin adı tığ işi kanatlı kelebek oyası modelidir. Oya ve dantel dünyası kanalının anlatımlı olarak paylaşmış olduğu tığ işi kanatlı kelebek oya modelini sizlerde çok seveceksiniz. Kenar dantelleri yaparken oya arayışında olan hanımlar bu oyayı gördüklerinde, eminim hemen yapmak isteyecekler.

Tığ işi oya modelleri yapacağınız el işine göre farklılık gösterebilir. Havlu için farklı bir oya kullanırken, yazma ve başörtüsü için ise daha farklı bir model kullanılır. Genellikle iğne oyası seven hanımların sayısı her ne kadar çok olsa da, tığ işi oyalar ile ilgilenenlerin sayısı da pek az değil. Bunun içinde biz el işi hobiler sitesi olarak tığ işi oya paylaşımları da yapıyoruz.

Tığ İşi Kanatlı Kelebek Oya Modeli Havlu Yazma Başörtüsü Kenarı Örneği

Tığ işi kanatlı kelebek oyasının yapılışı için oya ve dantel dünyasının paylaşmış olduğu 27 dakikalık videoyu izlemeniz gerekiyor. Videoda her şey ince ayrıntısıyla anlatılmış.

Tığ İşi Kanatlı Kelebek Oya Modeli Havlu Yazma Başörtüsü Kenarı Örneği

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir