İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bombeli Örgü Yelek Modeli

Bebek örgülerine çok çok yakışan bombeli örgü model. Paylaştığımız yazıda bombeli örgü yelek modeli hakkında bilgiler bulunuyor.

Örgü paylaşım grubu hanımlara özel grubunda Zeliha Uysal hanımın paylaştığı bir yelek model. Yelek modelinin tam ismini bilmesem de bombeli örgü modeli diye konuşulduğundan başlığa öyle yazdım. Bu örgü modelinin yapılışını tam olarak kimse açıklamamış. Fakat Zeliha hanım elinden geldiğince açıklamaya çalışmış. Örneğin yapılışını videolu isteyenlere ne yazık ki şuanda yardımcı olamayacağız. Fakat videosuna ulaştığımız zaman burada sizinle paylaşacağım.

Aşağıda örgü hakkında verilen bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sizin bu model hakkında daha fazla bilginiz varsa yorum kısmından ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlar örneğin ismini bilmiyorum bende burdan çıkardım örneğin tarifi söyle..bir düz ör bi arttır 4 düz ör üç ilmek beraber ör . 4duz bir arttır bir düz bir arttır diye devam ediyor. Pembe haroşaya gelince önden haroşa arkadan düz yapılıyor o yüzden bombeli duruyor.

Bombeli Örgü Yelek

Bombeli Örgü Yelek Modeli
Bombeli Örgü Yelek Modeli
Bombeli Örgü Yelek
Bombeli Örgü Yelek

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir