Hobiler

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı

Boncuklu bebek patikleri ve yapılışı burada. Rengarenk boncuklarla süslenen bebek patiklerinin nasıl yapıldığını merak edenler buradan öğrenebilirler.

Tuhafiyelerden aldığınız rengarenk farklı boncuklar ile çok güzel bebek patikleri örebilirsiniz. Bugün baktığımda daha önce boncuklu bebek patiği yapılışı paylaşmamıştım. Sayfada sadece model olarak paylaştığım boncuklu patikler çok beğenilmişti. Nasıl yapıldığını soranlar için videolu olarak paylaşmak istedim.

Boncuklu Bebek Patikleri

Boncuklu Bebek Patikleri

Örgü şişle boncuklu bebek patiği modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için güzel bir video paylaştık. Videolu patik yapılışı ile boncuklu örneğin tarifine ulaşabileceksiniz. Kolay patik yapılışı ile sizlerde boncuklarla patiği süsleyip hazırlayın.

Renkli Boncuklu Bebek Patiği

Renkli Boncuklu Bebek Patiği

Bebekler için patik örmek isteyenler yeni model arıyorlar. Yeni model arayanlar her tarafta aynı modelleri görmekten sıkılmış durumdalar. Her site aynı modelleri paylaşıp duruyor Hiç yeni modele yer vermiyorlar. Örgücü hanımlar ise sürekli yeni model çıkarmaktadır. Hanımlar her yerde bulunan eski modeller yerine yeni patikler yapmak isterlerse sitemizdeki bebek patikleri kategorisine bakabilirler.

Boncuklu Bebek Patiği

Boncuklu Bebek Patiği

Boncuklu bebek patiği yapılışı için örgü şiş patik ipleri ve boncukları hazırladıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı Videolu Anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ZEYNEP dedi ki:

    ALMAK İSTİYORUM

BİR YORUM YAZ