İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı

Boncuklu bebek patikleri ve yapılışı burada. Rengarenk boncuklarla süslenen bebek patiklerinin nasıl yapıldığını merak edenler buradan öğrenebilirler.

Tuhafiyelerden aldığınız rengarenk farklı boncuklar ile çok güzel bebek patikleri örebilirsiniz. Bugün baktığımda daha önce boncuklu bebek patiği yapılışı paylaşmamıştım. Sayfada sadece model olarak paylaştığım boncuklu patikler çok beğenilmişti. Nasıl yapıldığını soranlar için videolu olarak paylaşmak istedim.

Boncuklu Bebek Patikleri
Boncuklu Bebek Patikleri

Örgü şişle boncuklu bebek patiği modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için güzel bir video paylaştık. Videolu patik yapılışı ile boncuklu örneğin tarifine ulaşabileceksiniz. Kolay patik yapılışı ile sizlerde boncuklarla patiği süsleyip hazırlayın.

Renkli Boncuklu Bebek Patiği
Renkli Boncuklu Bebek Patiği

Bebekler için patik örmek isteyenler yeni model arıyorlar. Yeni model arayanlar her tarafta aynı modelleri görmekten sıkılmış durumdalar. Her site aynı modelleri paylaşıp duruyor Hiç yeni modele yer vermiyorlar. Örgücü hanımlar ise sürekli yeni model çıkarmaktadır. Hanımlar her yerde bulunan eski modeller yerine yeni patikler yapmak isterlerse sitemizdeki bebek patikleri kategorisine bakabilirler.

Boncuklu Bebek Patiği
Boncuklu Bebek Patiği

Boncuklu bebek patiği yapılışı için örgü şiş patik ipleri ve boncukları hazırladıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı Videolu Anlatım

5 Yorum

 1. ZEYNEP 4 Ocak 2018

  ALMAK İSTİYORUM

  • emine 9 Şubat 2018

   yapabilirim size☺

 2. Şule Dündar 10 Şubat 2018

  Öncelikle elinize sağlık.Bende örmeye başladım.Takildigim yer 3or bir dola,22 ör 1dola,5 ör 1 dola,22 ör 1 dola 3 ör sırasını örüp,arka sırayı da örüp tekrar bu sıraya başladığımda sonda 4 ilmek kalıyor.Bunu nasıl yapacağız.Bu patigin yapılışını yazılı olarak yayinlamaniz mümkün mü? Teşekkürler.

 3. Dudu 10 Şubat 2018

  Çok güzel yapmışsınız ellerinize sağlık satın almak istiyorum.

 4. Amapola 1 Nisan 2018

  Excuse me, how many points or chains to start? thank you very much

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir