İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Pembe Renk Üç Yapraklı Dut Motifli Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Tığ işi ile üç yapraktan oluşan pembe renk çeyizlik dut oyası modelinin yapılışı. Farklı tığ işi oya modeli arayanlar için üç yapraktan oluşan dut motifli oyasının yapım aşamalarına yer verdik.

Tığ işi oyaları sever misiniz? Çeyizlerinizde yazma ve yemenilerin kenarları için tığ işi oyaları kullanıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Yayınlamış olduğumuz tığ oyası modelleri ile yeni model arayanlara fırsat sunuyoruz. En güzel tığ oyalarına yer veriyoruz. Düzenli olarak yayınladığımız anlatımlı tığ oyaları ile hanımlar yeni yeni modeller öğrenip kendileri de yapıyorlar. En güzel tığ işi oyalardan olan pembe renk üç yapraklı dut motifli oya modelinin yapımını da sizlerle paylaştık.

Eğer bir yazma veya tülbent dediğimiz başörtüsü kenarını süsleyecekseniz ve çeyizlik oya modeli arıyorsanız neden bir tığ oyası yapmıyorsunuz? Pembe renk tığ oyası ile yazmalar çok şık görünür.

Üç Yapraklı Dut Oyası

Şimdi biraz tığ işi dut oyasından konuşalım. Çok şık görünen tığ işi dut motifli oya üç yaprak ile süslenmiş. Dut oyası yapılışını daha önce yayınlamıştık fakat yapraklı olan modeli ilk defa yaplaşıyoruz. Hem de bu tığ işi oya modeli videolu olarak anlatıldı.

Tığ İşi Üç Yapraklı Pembe Renk Dut Motifli Oya Modeli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir