İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çift Pirinç Örgü Modeli Tek Parça Bebek Yeleği Yapılışı

Çift pirinç örgü tekniğini kullanarak, tek parça bebek yeleği yapılışı. Tek parça bebek yeleğinin yapılışının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Çift pirinç örgü tekniği ile yapılan bebek yeleğinin yapılışının videosunu paylaştık. Bebek yeleği yapımında kullanılan malzemer; 1 Adet Nako Baby Lüks Minnoş marka ip. Şiş ise  3,5 numara şiş ve 3,5 numara misinalı şiş kullanılmıştır. Yeleği örmeye 146 ilmek çekerek başlanıyor. Tek parçadan oluşan bir yelek modeli olacak. Yeleğin ön ve arka kısımlarının  sayılarının toplamı 146 ilmek olacak. Yelek modeli hakkındaki detaylar videoda yer alıyor.

Tek Parça Bebek Yeleği Yapımı

Bebek yelekleri anlatımlarımıza göz attınız mı? Haftada bir kaç anlatımlı yelek modeli paylaştığımızı biliyor muydunuz? Örgü öğrenmek isteyen hanımlara yardımcı olmak için yayınladığımız videolar bulunuyor. Ayrıca sürekli de yeni örgüler ekliyoruz. Anlatımlı örgülerimiz ile örecekleri örgüleri kolaylıkla öğrenen hanımlar sitemizi ziyaret ediyor.

Tek Parça Bebek Yeleği

Tek parça bebek yeleği yapımı ayrıntıları için aşağıdaki videoyu izleyin.

Tek Parça Bebek Yeleği Yapılışı

Bir yorum

  1. Deniz 19 Kasım 2017

    Merhaba

    Ben toplamda 180 ilmek ile çift pirince kdar geldim yalnız düğme yerlerini 8 ilmek yaptım. Benim kafam karıştı ön yüzünde 36 saydım ilk yediyi düz ör ve sonra iki ilmek kes ve düzleri ters tersleri düz ör 28+8 tamam peki 23 nedir? şöyle anladım. Baştan 8 sonra en son da 8 düz ve o 8 düzden öncede kesme var toplam ön yüz 59 doğru mu* 23+28+8 Yardım eder misiniz? teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir