İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eski Baza Başlığı Yenileme

Eski baza başlığı yenileme ile daha yeni ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Baza başlıklarını yenilemek için sitemizdeki örneğe bakabilirsiniz.

Geri dönüşüm projeleri sayfasında paylaşılmış olan baca başlığı yenileme örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Örnek Resule Akarsu hanıma aittir. Baza başlığını yeniledikten sonra çok mükemmel bir başlık elde etmiş. Kendisinin ellerine sağlık.

Şimdi Resule hanımın baza başlığını yenilerken yapmış olduğu şeyleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım sizlerde baza başlıklarını yenilemek istersiniz. Bu örnek sizlerin ufkunu açacaktır.

Aşamalarda gördüğünüz gibi ahşap başlığımı tersinden yatak yüksekliğini ayarladım üst tarafına ölçerek baklava deseni çizdim.  Tam ortasına işaretler koyarak matkapla deldim üzerine yatak süngeri yerleştirip arkadan zımbaladım. Tahtadaki deliklere tornavida batırarak süngerde de aynı delikler oluştu süngeri üzerine kumaşı serdim ve iğneyi ilk önce arkadan öne kumaşın üzerine çıkartıp düğmeyi takarak tekrar arka tarafa geçtim. Ufak kumaş parçalarına ipliği bağladım.. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Baza Başlığı Yenileme

blank

blank

blank

blank

blank

Bir yorum

  1. belgin 28 Şubat 2017

    süper fikirler lütfen eskileri yenileme fikirlerine devam ediniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir