İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eski Vitrinden Çocuk Yatağı Yapımı

Sokağa terk edilmiş bir vitrini çocuk yatağına dönüştürme fikrini sizlerle paylaşacağım. Eskimiş vitrinlerle bebek ve çocuklara yatak yapma vakti!

Yine süper bir geri dönüşüm fikri ile karşınızdayız. Geri dönüşüm projeleri grubundan Kutlu Baran Leyla isimli üyenin paylaşmış olduğu süper bir fikri sizlerle paylaşmak istedik. Kendisi paylaşmamıza izin verdi ve ekledi ;

Başka insanlarada fikir olmasını isterim özellikle alma durumu olmayanlara fikir olması beni mutlu eder.ismimim olması sorun degil.saygılar.

Bizde el işi hobiler sitesi olarak kendisine teşekkür ederiz. Arkadaşımızın notlarını burada paylaşıyorum . Sizde notlara iyice okuyun ve eski bir vitrini nasıl çocuk yatağı haline getireceğiniz hakkında bilgi sahibi olun.

Sıfır maliyet çünkü vitrini sokakta buldum. İstediğim ölçüde kestim evde boyam vardı boyadım . Süngerimde vardı kesip yatak yaptım. Yani herseyi evden kullandım.

Öcelikle vitrini parçalara ayırdım. İstediğim ölçülerde kesim yaptım.başlık ve ayak kısmını yandaki suntalarla sabitledim.boyadım hepsi bu.yani biraz kafanızda canlandırıp yapmanız gerekiyor.

Bulduğum bir vitrini istegim ölçülerde kestim. Başlık ve ayak ucunu yandaki suntalarla sabitleyip boyadım.

ÖNCE VİTRİNİ SABİTLİ YERLERİBDEN AYIRDIM. İSTEDİGİM ÖLCÜDE KESTİM BAŞLIK AYAK UCU VE YAN SUNTALARI.VİTRİNİN TAVANI BAŞLIK TABANI AYAK UCU OLDU .BİRAZ KESİM YAPARAK.SONRA BÜTÜN PARÇALARI SABİTLEDİM.BAŞLIK KISMININ İÇİNE AYNI ŞEKİLDE MUKAVVA KESİP ELYAF KOYUP KUMAŞLA KAPLADIM VE YAPIŞTRDIM ve boyandı hepsi bublank?

Eski Vitrinden Çocuk Yatağı 1

Eski Vitrinden Çocuk Yatağı 2

Eski Vitrinden Çocuk Yatağı 3

Eski Vitrinden Çocuk Yatağı 4

7 Yorum

 1. Onur 10 Eylül 2016

  Gerek içerik gerekse görüntü bakımından gerçekten çok başarılı bir site. Tabi yazı oranı arttırılmalı ve birde daha ayrıntıya girilse neredeyse kusursuz olacak. Yinede bu blogdan çok daha az uğraş almış bloglar daha fazla takipçiye sahipler. Adalet…

  • hobiler Yazar | 11 Eylül 2016

   Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. İnş yakında bizde daha fazla takipçiye ulaşacağız.

  • Aslı Uslu 11 Eylül 2016

   Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. İnş yakında bizde daha fazla takipçiye ulaşacağız.

 2. Nilgün Aydin 11 Eylül 2016

  Ama harika bir fikir. Çok beğendim…

  • hobiler Yazar | 11 Eylül 2016

   Teşekkürler 🙂

 3. Nisa 11 Eylül 2016

  Çok güzel olmuş,bayıldım. Favorilere ekliyorum *.*

 4. Tuğba 10 Şubat 2017

  Cok beğendim nereye fiyat ne var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir