İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Etekten Başlamalı Süpürge Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı

Etekten başlamalı bebek yeleği yapılışında süpürge örgü modeli kullanılmıştır. Kız bebek yeleği ve erkek bebek yeleği yapılışlarında kullanılabilir.

Bebekler için kolay yelek modeli arayanlar sayfamıza hoş geldiniz. Örgü paylaşımlarımıza resimli anlatımların yanı sıra daha kolay anlaşılır olduğundan dolayı videolu anlatımlar da paylaşıyoruz. Bebek yelekleri yapılışı videoları ile şimdiye kadar birçok örneğin yapılış videosunu paylaştık. Yayınladığımız videoları izleyen hanımlar kız ve erkek bebeklere yapacakları yeleklerin nasıl yapıldıklarını öğrenebiliyorlar. Kolay yelek yapımı videoları daha anlaşılır olduğundan dolayı videoları paylaşımlarımızı bu ara arttıracağız.

Süpürge Örgü Bebek Yelek Örneği

Hanımlar beğendiğiniz yelek modelleri yapılışları bebek yelekleri kategorisinde yer alıyor olabilir. Buradaki videolu anlatımlı ve resimli anlatımlı kolay bebek yeleği modelleri bulunuyor. Bebeklerin güzelliklerine güzellik katacak örgülerden sizlerde yapmak isterseniz paylaştığımız anlatımlı örgüleri inceleyin. Bebek yelek modelleri tığ veya şiş ile örülüyor. Örgü modeline göre farklılık gösteren yelekleri kolaylıklarına göre inceleyip sizde örebilirsiniz.

Süpürge Örgü Bebek Yeleği

Örgü ören hanımlar bebek yelekleri yapıp kısa sürede bitirebiliyorlar. Özellikle sürekli örgü işi ile uğraşan hanımlar için paylaştığımız modeller vız geliyor. Bir defa videoları izleyince aynı modelden hemen çıkarabiliyorlar. Sizin örgü bilginiz ne kadar bilmiyorum fakat aşağıdaki Gönül hanımın videosunun işinize yarayacağını düşünüyorum.

Etekten başlamalı haroşa üzerine süpürge örgü modeli olan çok güzel bir bebek yelek örneği, bu yelek hem kız bebek yeleği, hem de erkek bebek yeleği olarak örülebilir.

Süpürge Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir