Hobiler

Fincandan Dökülen Çiçek Şelalesi Yapılışı

Fincandan dökülen çiçek şelalesi yapılışı ile harika bir dekorasyon ürünü elde edebilirsiniz. Elinizde bulunan malzemeler ile şelale yapabilirsiniz.

Fincandan dökülen şelale yapmayı düşündünüz mü hiç? Son zamanlarda moda haline gelen fincandan dökülen çiçek şelalesi çok güzel bir dekorasyon ürünüdür. Bunu evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Evinizde kullanılmayan fincan, tabak ve çatalları kullanarak çiçek şelalesi yapabilirsiniz. Bu mükemmel fikri sizlerin de öğrenmesi için çok güzel bir video paylaşalım dedik. Videoda fincandan dökülen çiçek şelalesi yapılışı yer alıyor.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek isterseniz evinizin dekorasyonuna katkıda bulunacak ürünler yapabilirsiniz. Şimdi paylaştığımız findandan dökülen çiçek gibi bir çok dekoratif ürünü kendiniz tek başınıza evinizde belirli bir uğraş vererek hazırlayabilirsiniz. Sakın ben yapamam diye bir algıya kapılmayın. Aşağıda paylaştığımız videoda baştan sonra çiçek şelalesi yapılışı yer alıyor. Önemli olan videoyu dikkatlice izlemeniz.

Çiçek Şelalesi

Fincandan Dökülen Çiçek Şelalesi

Fincandan Dökülen Şelale

Fincandan Dökülen Çiçek Şelalesi Yapımı

Fincandan Dökülen Çiçek Şelalesi Yapılışı – Kendin Yap, Hobi , Canım Anne

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ