İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süngerden Sabunluk Yapımı

Süngerden sabunluk yapımında satın alınanan süngerin nasıl sabunluğa dönüştüğünü anlatıyoruz. Böylelikle sabununuz kupkuru ve tertemiz kalacak.

Geri dönüşüm sayfasında Melek hanımın paylaşmış olduğu süngerden sabunluk yapımı fikrine yüzlerce yorum yapıldı. Bu yorumlar arasında yapılan işi beğenenlerde beğenmeyip kötü yorum yapanlarda oldu. Beğenmeyen kişiler yorumlarında süngerin kirleneceğini ve bakteri taşıyacağını söylüyor. Bir arkadaşımız ise kimyager arkadaşının kendisine süngerin bakteri üretmediğini söylemiş. Tabi o da onun yalancısı. Bazı arkadaşlarımız ise sıvı sabunun daha çok bakteri ürettiğini hatta yorum yazan kişilerden bir kişiye de doktoru sıvı sabun kullanmayı yasaklamış O arkadaşımız da hem kendisi hemde çocukları için kalıp sabun kullanıyormuş.

Bu yorumlara bakılırsa süngerden sabunluk yapılışı projesi çok beğenilmiş diyebiliriz. Melek hanımın sabunluk hakkında yapmış olduğu açıklamalar.

Sabunluk Yapımı

Süngerden Sabunluk Yapımı 2

Sabunluğu yapmak için süngerin üzerine ortaya gelicek şekilde sabunu koyun kalemle etrafını çizin. Çizdiğiniz yerden dikkatlice kesip içine oyuntu yapın. Kenarlarından da ovallestirin hepsi bu kadar. Bi milyonunculardan süngeri satın alabilirsiniz. Hatta büyük marketlerde de bulunuyor.

Süngerden Sabunluk Yapımı 3

Süngerden Sabunluk Yapımı 1

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir