İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fiyonk ve İnci Süslemeli Bebek Yeleği Anlatımı

Fiyonk ve inci süslemeli bebek yeleği miniklerinize çok yakışacak. Şiş işi örgü bebek yelek anlatımları ile nasıl yapılacaklarını siz de öğreneceksiniz.

İki şiş ile yapılan bebek yelekleri. Fiyonk ve inci süslemeler ile yelekler daha bir güzel görünecek. Minik yenidoğan bebeklere yelek örecekseniz bu modele de bir göz atın derim. Öyle her önünüze gelen modeli yapmak yerine en güzel modeli yapmanızı öneriyoruz.

Kış aylarının sıkıcı ve soğuk günlerinde evde oturmaktan bir hal olduysanız örgüye neden başlamıyorsunuz? Şiş ve yün iplerinizi alıp örgü örmeye başlayarak can sıkıntınızı giderebilirsiniz. Örgü şişleri ile bebek yelekleri, patikleri ve hırkaları yapabilirsiniz.

Fiyonk Süslemeli Yelek Modeli

Bebek yelekleri sayfasında şiş işi, tığ işi ve Tunus işi teknikleri ile yapılan yelek anlatımları bulunuyor. Bu yelekler detaylı anlatımlı olarak verilmiş olup yapılışları kolay ve güzel modeller arasından seçilmişlerdir.

Fiyonk Süslemeli Yelek

Fiyonklu ve inci süslemeli bebek yeleği de kolay yapılabilen şiş işi bir yelektir. 18 dakikalık Türkçe videolu anlatım ile aşağıda bulunuyor.

Fiyonk ve İnci Süslemeli Bebek Yeleği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir